جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس

جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس را ببینید.

جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” !

سوژه‌های عکاسی ترجیح داده‌اند با فرم ایستادن محمدرضا گلزار در عکس شوخی کنند.

 سوژه‌های عکاسی ترجیح داده‌اند با فرم ایستادن محمدرضا گلزار در عکس شوخی کنند.

دست روی شانه استند بگذارند یا ادای دست‌دادن دربیاورند. یکی از دوستان نیز فرزندش را در آغوشی به استند آویزان کرده هست. به این ترتیب ۲۰۵ عکس شبیه به یکدیگر در رقابت‌ای شرکت می‌کنند کهمحمدرضا گلزاردر آن رو به دوربین لبخند می‌زند. گروه دیگر نیز محکم‌کاری کرده‌اند و با یکی از محصولات این برند عکس گرفته‌اند. این دوره از رقابت عکس اینستاگرامی، سومین رقابت هست و برگزیدگان دو دوره اول معرفی شده‌اند. بااین‌وجود، این ماجرا پایان حضور آقای سوپراستار در تبلیغات این برند نیست.

بگذارید جایزه اول این رقابت عکس را برای‌تان بنویسیم: «نفر اول: یک سکه تمام‌بهارآزادی به علاوه شرکت در مهمانی شام محمدرضا گلزار به صورت افتخاری.» ۱۰ نفر اول این رقابت عکس در مهمانی شام محمدرضا گلزاربه صورت افتخاری حضور خواهند داشت و جوایز نقدی‌شان به ترتیب کم‌و‌کم‌تر می‌شود. البته ۱۵ نفر از کسانی که بیش‌تر از ۵۰۰ رأی دریافت کرده‌اند نیز به‌قید قرعه در این مهمانی شام حضور خواهند داشت.

جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس

6t5j2ekkuts9xbu10u7

حالا اگر از سوی دیگر بخواهیم به این مسئله مشاهده کنیم؛ باید به گفت‌وگوی تبلیغاتی تیم بازاریابی این شرکت با یکی از مجلات سبک زندگی برگردیم. زمانی که تیم بازاریابی‌شان توضیح می‌دهند که برای این برند سفیر سلامتی انتخاب کرده‌اند و محمدرضا گلزار سفیر سلامتی‌شان هست. «از آن‌جا‌که آقای گلزار ازجمله بازيگرانی هستند که سلامت جسمانی، ظاهر مناسب و موفقيت بسيار در كارشان دارند، گزینه مناسبی برای اثبات شعار شرکت و سفیر سلامتی بودند و قصد داریم از این راه توجه مردم را به لبخند ایشان که مؤید سلامت لثه و دندان‌های ایشان هست جلب کنیم و تأثیر این سلامت بر کیفیت زندگی و موفقیت ایشان را گوشزد نماییم.»

در سیستم این رقابت عکس، شما عکسی با استند محمدرضا گلزار می‌اندازید، به تأثیر لبخند ایشان توجه می‌کنید، عکس را برای این شرکت ارسال می‌کنید، اگر عکس در مرحله ابتدایی قبول شد، سپس در شبکه اینستاگرام منتشر می‌شود و با رأی مردمی برگزیدگان رقابت اعلام می‌شوند. ۲۵ نفر برگزیده این رقابت، می‌توانند یک شب با محمدرضا گلزار شام بخورند و او را از نزدیک ببینند. با این اوصاف، محمدرضا گلزار در روزهایی که در سینما نقش‌آفرینی نمی‌کرد، در نخستین دوره از رقابت عکس جی.یو.ام به هنرنمایی پرداخت و این روزها که دوباره به سینما بازگشته هست، هم‌چنان در کنار مهمانان این برند حضور دارد.

اما در پیام‌هایی که در صفحه شبکه اینستاگرام دیدیم، کسانی هم بودند که دل‌شان می‌خواهد عکسی به رقابت نفرستند اما می‌‌گویند:«تو رو خدا یه کاری کنین ما آقای محمدرضا گلزار رو از نزدیک ببینیم.»هرچند در توضیحات رقابت نوشته‌اند که شرکت‌کنندگان نباید به دنبال لایک غیرواقعی بگردند وگرنه از دور رقابت حذف می‌شوند اما بازار ردوبدل کردن لایک نیز داغ هست. یک نفر عکس را لایک می‌کند و به دوستش خبر می‌دهد که «من این عکس را لایک کردم، تو هم عکس ۱۵۱ را لایک کن»…

سینما

  گرداوری:ایران استایل

The post جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس appeared first on مجله اینترنتی ایران استایل | پورتال سرگرمی و سبک زندگی.

جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس

لطفا نظر خود را درباره جایزه ویژه نفر اول رقابت، شام افتخاری با “محمدرضا گلزار” ! +عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن