تساوی غیرمنتظره بارسلونا در زمین ویانوونسه ::

تساوی غیرمنتظره بارسلونا در زمین ویانوونسه ::

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه تساوی غیرمنتظره بارسلونا در زمین ویانوونسه :: را ببینید.

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:ورزش سه: تساوی غیرمنتظره بارسلونا در زمین ویانوونسه
دیدار رفت تیم های ویانوونسه و بارسلونا از دور اول کوپا دل ری، لحظاتی پیش با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا کار صعود بارسا به بازی برگشت در نوکمپ کشیده شود.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا کوپا دل ری فصل جدید را بدون یاران اصلی خود و در زمین تیم دسته سومی ویانوونسه آغاز کرد. انریکه ترجیح داده بود تیم دوم خود را به زمین بفرستد و استفاده از چند بازیکن جوان نشان می داد که سرمربی بارسا برای برتری بر حریف گمنام خود، اعتقادی به استفاده از بازیکنان سرشانس بارسلونا نداشت.

بازی بر خلاف انتظار با حملات ویانوونسه آغاز شد و این تیم در یک ربع ابتدایی بازی دو خطر تقریبا جدی روی دروازه بارسلونا خلق کرد. اولین بخت بارسا را نیز کاپتوم در دقیقه ۱۷ از دست داد. تا دقیقه ۴۱ که سانچس مهمترین فرصت بازی در نیمه اول را از دست بدهد، هر دو تیم یک خطر تقریبا جدی دیگر را نیز روی دروازه یکدیگر خلق کرده بودند.

در دقیقه ۴۱، میزبان می توانست روی ضربه سانچس به گل برسد اما با بدشانسی توپ به تیرک دروازه بارسا برخورد کرد تا نیمه اول بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به اتمام برسد.

نیمه دوم نیز کنترل توپ و میدان در اختیار بارسلونا قرار داشت اما تیم میزبان هم در دقایقی توانست روی دروازه میهمان سرشناسش خطرساز شود اما ضربات بازیکنان این تیم را یوردی ماسیپ با پورتال یک های خوب خود بی اثر گذاشت.

بارسلونا نیز در چندین موقعیت می توانست دروازه ویانوونسه را باز کند؛ بخصوص در دقیقه ۸۲ که روی یک ضربه کرنر، بارترا با ضربه سر به شدت دروازه میهمان را تهدید کرد اما دروازه بان به سختی توپ را راهی کرنر کرد.

سرانجام تلاش بارسلونا برای زدن گل نتیجه ای نداشت و ویانوونسه توانست یک نتیجه تساوی به یادماندنی مقابل بارسلونا، مدافع عنوان قهرمانی کوپا دل ری به دست بیاورد. بازی برگشت نزدیک به دو ماه دیگر در نوکمپ برگزار خواهد شد.

بارسلونا

ارسال به تلگرام

۰۰:۴۸  ۱۳۹۴/۰۸/۰۷

تساوی غیرمنتظره بارسلونا در زمین ویانوونسه ::

منبع : پورتال پورتال۱

لطفا نظر خود را درباره تساوی غیرمنتظره بارسلونا در زمین ویانوونسه :: با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن