بیماری مزمن بن‌ افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت!

سلامت

بیماری مزمن بن‌ افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت!

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه بیماری مزمن بن‌ افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت! را ببینید.

به نقل از برترین ها: اگر برایتان سوال پیش آمده که چرا بن افلک در ماه عسل با جنیفر لوپر مدام خواب یا در حال چرت زدن است باید بگوییم پاسختان قطعا این نیست که بن افلک از رابطه جنسی زیاد در دوران بعد از عروسی و رسیدن به عشق بیست و اندی سال پیشش خسته شده است. بلکه این چرت زدنای کوتاه دلیل دیگری دارد.

وضعیت و بیماری مزمن بن افلک باعث شده است که این هنرپیشه در دوران ماه عسل خود با جنیفر لوپز بیش از حد بخوابد.

بیماری مزمن بن‌افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت

فضای مجازی پر شده است از تصاویر بن افلک خسته در حال چرت زدن در دوران ماه عسلی که با جنیفر لوپز سپری می کند. رفتار این هنرپیشه معروف به قدری مسخره شده است که اصلا کسی در مورد علت آن جست و جو نمی کند.

همانطور که مشخص شد، چرت زدن های پی در پی بن افلک دلیل پزشکی دارد. به همین دلیل است که همیشه خسته به نظر می‌رسد. او به دلیل شرایط پزشکی خاصی که سال‌ها از آن رنج می‌برد همیشه خوابالود است. بن افلک سال هاست که درگیر عارضه میگرن مزمن شده است.

بیماری مزمن بن‌افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت

مشخص نیست که آیا این میگرن ارتباطی با اعتیاد او به الکل دارد یا خیر، اما به همین سبب، او همیشه خسته است و نیاز به خواب مداوم دارد. مواقعی در طول تولید وجود داشته است که افلک مجبور شد فیلمبرداری را متوقف کند و به خاطر دردناک بودن این میگرن ها استراحت کند. جنیفر لوپز از آنچه در حال رخ دادن است بسیار آگاه است و قبلاً برخی از قابل اعتمادترین پزشکان خود را توصیه کرده است.

بیماری مزمن بن‌افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت

چرا بن افلک این دردهای میگرنی را دارد؟

بر اساس گزارش دیلی میل، بن عمدتاً به دلیل استرس بالایی که خود را تحت آن قرار می دهد، از این سردردها رنج می برد. تولید یا کارگردانی یک فیلم هر کسی را دچار این سردردها می کند.

با این حال، تمام استرس هایی که در فرآیند طلاق نیز ایجاد می شود، می تواند دلیل دیگری برای گذراندن این شرایط باشد. متأسفانه، به دلیل این میگرن مزمن بارها از افلک خواسته شده که کار را متوقف کند و این مشکلی است که او نتوانسته کنترل کند.

بیماری مزمن بن‌افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت

اگر این گزارش دیلی میل صحت داشته باشد، همه آن تصاویر مضحکی که رابطه این زوج در ماه عسل را دستمایه خنده می کرد و حاکی از آن بود که این زوج از رابطه جنسی زیاد خسته شده‌اند، اکنون بی‌اهمیت هستند.

تمسخر چنین موقعیتی هرگز بهترین واکنش به تصاویر ساده ای که از افراد معروف می بینیم نبوده است. بیایید امیدوار باشیم که مشکل افلک به زودی برطرف شود و او به حالت عادی بازگردد.

بیماری مزمن بن‌افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت

ازدواج جنیفر لوپز با او پس از بازگشت به هم باید دلیل خوبی باشد تا دیگر همیشه استرس نداشته باشد. افلک این روزها، نسبت به دوران جدایی سخت از جنیفر گارنر، خوشحال تر به نظر می رسد.


بیشتر بخوانید: همه لباس های جنیفر لوپز در ماه عسل + عکس


بیماری مزمن بن‌ افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت!

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره بیماری مزمن بن‌ افلک در ماه عسل با جنیفر لو رفت! با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
۲ ماده غذایی برای تضمین سلامتی شما در پیری، بدانید و آگاه باشید!

۲ ماده غذایی برای تضمین سلامتی شما در پیری، بدانید و آگاه باشید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ۲ ماده غذایی برای تضمین سلامتی شما در پیری، بدانید و آگاه باشید! را ببینید. مجله دلتا: انتخاب نوع غذا در برنامه غذایی روزانه از اهمیت خاصی برخوردار است. …

سلامت
زیباترین بانوان سیاستمدار جهان را بشناسید

زیباترین بانوان سیاستمدار جهان را بشناسید سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه زیباترین بانوان سیاستمدار جهان را بشناسید را ببینید. زیباترین بانوان سیاستمدار جهان خبرنامه: سیاستمداران افرادی هستند که به داشتن برنامه های زیاد و زندگی شلوغ و پر از کار و گرفتاری شهرت دارند. گاه تصور می‌شود …

سلامت
با چند روش ساده، موهای نازک خود را تقویت کنید!

با چند روش ساده، موهای نازک خود را تقویت کنید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه با چند روش ساده، موهای نازک خود را تقویت کنید! را ببینید. چشمک: رشد مجدد موهای نازک: نازک شدن مو یکی از مشکلات رایجی است که هر فردی صرف نظر از سن …