بهترین قصه های ایرانی

سلامت

بهترین قصه های ایرانی

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه بهترین قصه های ایرانی را ببینید.

 برای شنیدن و دریافت قصه‌های بیشتر اینجا را کلیک کنید 

با توجه به تأثیر قصه گویی در بهبود رشد کودکان، شما به عنوان یک پدر یا مادر مسؤولیت‌پذیر، چه مقدار از زمانتان را صرف قصه گویی برای فرزندتان می کنید؟
با توجه به مشغله های دنیای امروز ممکن است پاسخ شما به این سوال «گاهی اوقات» یا «هرگز» باشد. امروزه با فشارهای زیادی که به والدین جوان وارد می‌شود و همین طور اسفاده بی رویه از تکنولوژی، قصه گفتن در خانواده‌ها دیگر جایی ندارد اما باید بدانیم که قصه‌گویی نقش بسزایی در روند رشد شخصیت کودک ما دارد.

بهترین قصه های ایرانی

قصه گویی چیست؟

به نظر می‌رسد که امروزه خواندن کتاب قصه برای کودک قبل از خواب، کار دشواری باشد اما باید به یاد داشت که این کار می تواند تأثیر بسزایی در رشد روانی کودک شما داشته باشد. قصه‌گویی می تواند به سادگی خواندن یک داستان از یک کتاب باشد. اگر زمان زیادی ندارید، یک داستان را از حافظه خود انتخاب کنید و برای کودک بگویید، در مورد کودکی خود صحبت کنید یا اشتباهاتی که فرزندتان در طول روز انجام میدهد را در قالب قصه برایش بگویید.

مزایای قصه گویی برای کودکان

قصه گویی باعث پرورش برخی ویژگی ها در فرزند شما میشود.
به وسیله قصه گویی با فرهنگ و رسوم آشنا میشوند.
باعث بهبود مهارت کلامی کودک میشود.
تاثیر زیادی در تقویت قوه تخیل و خلاقیت کودک دارد.
باعث تقویت تعامل اجتماعی کودک میشود.
به کودک کمک میکند تا در برابر مشکلات آرامش بیشتری داشته باشد.

توصیه‌هایی برای والدین

سبک قصه‌گویی شما اهمیت بسیاری دارد. روند قصه گفتن شما نباید برای کودک‌تان و حتی برای خودتان یکنواخت و خسته ‌کننده باشد.
با این حال اگر حوصله یا زمان قصه خواندن برای فرزندانتان را ندارید، اصلا نگران نباشد چون پورتال یک هم به فکر بچه‌ها و هم والدین‌ آنهاست.
بهترین قصه ‌های ایرانی صوتی را از منابع معتبر جمع‌آوری کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد تا هم کار پدر و مادرها را ساده‌تر کرده باشد و هم بچه‌ها بتوانند از گوش دادن به قصه لذت ببرند.

بهترین قصه های ایرانی

 برای شنیدن و دریافت قصه‌های بیشتر اینجا را کلیک کنید 

بهترین قصه های ایرانی

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره بهترین قصه های ایرانی با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
گوشی نوا Y70 هوآوی را فقط هفته‌ای دوبار شارژ کنید

گوشی نوا Y70 هوآوی را فقط هفته‌ای دوبار شارژ کنید سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه گوشی نوا Y70 هوآوی را فقط هفته‌ای دوبار شارژ کنید را ببینید. یکی از مهمترین دغدغه‌های روزمره ما شارژ کردن ابزارهای دیجیتالی و هوشمندی است که تمام مدت در حال استفاده از …

سلامت
کاهش وزن بعد از زایمان، می‌توان عمل کرد؟

کاهش وزن بعد از زایمان، می‌توان عمل کرد؟ سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه کاهش وزن بعد از زایمان، می‌توان عمل کرد؟ را ببینید. اگر دوست دارید بعد از زایمانتان شکمی صاف و دورکمری زیبا داشته باشید می توانید با عمل آبدومینوپلاستی این امر را محقق سازید. بارداری …

سلامت
فال و طالع ماهیانه

فال و طالع ماهیانه سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه فال و طالع ماهیانه را ببینید. فال ماهانه متولدین فروردین برای انجام کارهای خانه از اعضای خانواده کمک بگیرید. در این ماه به سفر دوری رفته و یا خواهید رفت. مرور گذشته فقط عمرتان را تلف می کند. …