بستری شدن یک خواننده پاپ در بیمارستان

بستری شدن یک خواننده پاپ در بیمارستان

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه بستری شدن یک خواننده پاپ در بیمارستان را ببینید.

پورتال یک آرشیو وب فارسی:نامه نیوز: بستری شدن یک خواننده پاپ در بیمارستان
خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تشدید عارضه کبدی و انجام چند عمل جراحی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
به گزارش نامه نیوز ، غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان توضیح داد: متاسفانه به دلیل تشدید عارضه ای که از مدت ها قبل در کبد من به وجود آمده بود مجبور انتقال به بیمارستان شدم و طی روزهای آینده چند عمل جراحی سنگین دارم که باید هرچه زودتر انجام پذیرد.

وی ادامه داد: امشب نمونه برداری های لازم برای انجام عمل های جراحی انجام می شود و بعد از آن قرار می باشد کمیسیون پزشکی تاریخ این عمل های جراحی را مشخص کند. به هر ترتیب این مرحله از درمان به شدت سخت و سنگین می باشد و من از همه مردم شریف ایران که طی روزهای گذشته من را از لطف خود بی نصیب نکردند می خواهم بنده را دعا کنند.

صنعتگر بیان کرد: هم اکنون وضعیت عمومی بهتری نسبت به روزهای گذشته دارم اما به هر ترتیب از همه ملت عزیز ایران می خواهم در این ایام سوگواری حضرت سید الشهدا من را از دعای خیر خود بی بهره نگذارند و برای شفای همه بیماران دعا کنند.

غلامرضا صنعتگر هفدهم مهر ماه امسال تازه ترین کنسرت خود را در تالار شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار کرد که این برنامه زنده موسیقایی با استقبال قابل توجه علاقه مندان رو به رو شد.

این خواننده بندرعباسی موسیقی پاپ غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربه کرده می باشد. ترانه های «میهنم ایران»، «میشه ضامنم بشی» ، «دفاع از شط»و «عطر نرگس» از مهم ترین آثار این هنرمند می باشد که به تکرار از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده می باشد.

منبع: مهر

۰۷ آبان ۱۳۹۴ – ۱۲:۵۹

بستری شدن یک خواننده پاپ در بیمارستان

منبع : وبسایت پورتال یک

لطفا نظر خود را درباره بستری شدن یک خواننده پاپ در بیمارستان با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن