برخورد یک زباله فضایی با زمین در ۲۲ آبان/شیء مرموزی که محققان در تلاش برای شناسایی آن هستند

برخورد یک زباله فضایی با زمین در ۲۲ آبان/شیء مرموزی که محققان در تلاش برای شناسایی آن هستند

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه برخورد یک زباله فضایی با زمین در ۲۲ آبان/شیء مرموزی که محققان در تلاش برای شناسایی آن هستند را ببینید.

زباله‌های فضایی اشیاء مختلفی هستند که توسط انسانها به وجود آورده شده و در مدار زمین در حال گردش هستند. حالا اما یکی از این زباله‌ها که اطلاعاتی درباره آن به دست نیامده در مسیر زمین قرار گرفته می باشد.
به گزارش واشنگتن پست،این شی مرموز که حالا نامش WTF1190F گذاشته شده اما حتمالا بدون آنکه کسی متوجه آن شود در اقیانوس هند و سواحل سریلانکا در روز ۲۲ آبان فرود خواهد آمد. این شیء می‌تواند قطعه ای به جا مانده از یک موشک باشد که در یک ماموریت فضایی، مانند ماموریت سفر به ماه، بازمانده می باشد.

برآورد می شود که تعداد زباله‌های فضایی دهها میلیون قطعه باشد و با توجه به سرعت حرکت آنها در فضا، امکان آسیب رساندن به ماهواره ها و سفینه های فضایی حتی توسط قطعات نسبتاً کوچک وجود دارد. در یکی از موارد در هشتم تیر ۱۳۹۰ خطر برخورد یکی از این اشیاء به ایستگاه بین‌المللی فضایی به وجود آمد و در حالی که فضانوردان مستقر در ایستگاه در دو کپسول سایوز پناه گرفته بودند، شی ناشناخته از فاصله‌ای در حدود ۳۳۰ متری ایستگاه رد شد.

۵۴۵۴

نوشته شده توسط : kotoleha در موضوع : تکنولوژی

با فالو کردن ما در پیچ اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی، از جوایز و قرعه کشی های ما که فقط از طریق شبکه های اجتماعی اعلام میشود مطلع شوید.

http://www.khabaronline.ir/detail/471779

The post برخورد یک زباله فضایی با زمین در ۲۲ آبان/شیء مرموزی که محققان در تلاش برای شناسایی آن هستند appeared first on کوتوله ها|عکس،بازیگران،مدل مانتو جدید، فال روزانه ، فال حافظ.

برخورد یک زباله فضایی با زمین در ۲۲ آبان/شیء مرموزی که محققان در تلاش برای شناسایی آن هستند

لطفا نظر خود را درباره برخورد یک زباله فضایی با زمین در ۲۲ آبان/شیء مرموزی که محققان در تلاش برای شناسایی آن هستند با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن