انتقاد از بانک کشاورزی / رئیس مکانیزاسیون کشاورزی: بانک کشاورزی، اعمال سود ۱۸ درصد کشاورزی را اجرا نمی کند !

انتقاد از بانک کشاورزی / رئیس مکانیزاسیون کشاورزی: بانک کشاورزی، اعمال سود ۱۸ درصد کشاورزی را اجرا نمی کند !

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه انتقاد از بانک کشاورزی / رئیس مکانیزاسیون کشاورزی: بانک کشاورزی، اعمال سود ۱۸ درصد کشاورزی را اجرا نمی کند ! را ببینید.

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:دهقان نیوز: دهقان نیوز / حدود ۴۰ روزی از بخشنامه ای که توسط بانک مرکزی اعلام شده هست، می گذرد؛ اما همچنان بانک کشاورزی نتوانسته هست سیستم های خود را برای این نرخ جدید به روزرسانی کند. با وجود آنکه ۴۰ روز از بخشنامه بانک مرکزی برای اعمال نرخ سود ۱۸ درصدی در بخش کشاورزی می گذرد، هنوز سیستم های بانک کشاورزی برای این نرخ به روزرسانی نشده هست. رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی از عملیاتی نشدن نرخ سود ۱۸ درصدی در بخش کشاورزی خبر داد و گفت: حدود ۴۰ روزی از بخشنامه ای که توسط بانک مرکزی اعلام شده هست، می گذرد؛ اما همچنان بانک کشاورزی نتوانسته هست سیستم های خود را برای این نرخ جدید به روزرسانی کند. کامبیز عباسی افزود: بدین ترتیب میزان اختصاص تسهیلات از خط اعتباری شماره سه مکانیزاسیون از افت قابل توجهی برخوردار بوده هست، به گونه ای که بیش از ۷۹۰ میلیارد تومان معرفی پرونده به بانک داشته ایم که بیش از ۱۳۳ میلیارد تومان آن جذب شده هست. وی خاطرنشان کرد: استان های اردبیل، اصفهان، آذربایجان شرقی، فارس، کرمانشاه و خوزستان به ترتیب با ۱۵۴، ۱۴۵، ۱۳۹، ۱۳۸، ۱۳۴ و ۱۲۹ درصد بیشترین معرفی شدگان به بانک های عامل را برای دریافت تسهیلات داشته اند. رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ادامه داد: استان های مرکزی، جیرفت، گلستان، کرمان و آذربایجان غربی به ترتیب با ۳۴، ۳۳، ۳۰، ۲۵ و ۲۳ درصد بیشترین میزان جذب را دارا هستند. عباسی تصریح کرد: با توجه به کاهش نرخ سود تسهیلات به ۱۸ درصد و وجود تقاضاهای گسترده در سطح استان ها همچنان روند جذب با کندی روبه رو هست. وی در پایان یادآور شد: اگر در مدت ۴۰ روزه اخیر که همزمان با آغاز کشت پاییزه در کشور بوده هست، نرخ سود فوق اعمال می شد، حداقل توان خریداری سه هزار بذرکار برای کشت گندم فراهم بود که متأسفانه محقق نشد. گفتنی هست، بر اساس بررسی های انجام شده، اگراز این سه هزار بذرکار برای کشت گندم استفاده می شد، امکان افزایش یک میلیون هکتار به کشت مکانیزه در پاییز جاری مهیا می شد که معادل تولید ۹۹ میلون دلار صرفه جویی در بخش کشاورزی به ویژه در محصول گندم می شد که در حال حاضر معادل این رقم را می توان به خسارت تلقی کرد.

سه شنبه ، ۵آبان۱۳۹۴

[دیدن متن کامل خبر]

انتقاد از بانک کشاورزی / رئیس مکانیزاسیون کشاورزی: بانک کشاورزی، اعمال سود ۱۸ درصد کشاورزی را اجرا نمی کند !

منبع : وبسایت پورتال۱

لطفا نظر خود را درباره انتقاد از بانک کشاورزی / رئیس مکانیزاسیون کشاورزی: بانک کشاورزی، اعمال سود ۱۸ درصد کشاورزی را اجرا نمی کند ! با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن