آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

سلامت

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها را ببینید.

یکی از زیباترین و شیک‌ترین راهکار‌ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی خانه‌ها آینه کاری می‌باشد. این هنر اصیل از دوران ساسانیان تا کنون رواج داشته و می‌تواند جلوه بسیار خاص و زیبایی به محیط داخلی خانه‌ها ببخشد. یک فرد آینه کار، با هنر خود، آینه را به قطعات کوچک تقسیم می‌کند و آن‌ها را به اشکال مختلفی می‌چسباند.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

به کار بردن آینه در دکوراسیون داخلی سبب می‌گردد که بازتاب نور به بهترین شکل ممکن در خانه صورت پذیرد و درخشش و زیبایی خانه چندین برابر شود. افزایش محبوبیت آینه کاری در میان مردم سبب گشت که انواع مختلف آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی نیز تولید شوند و در پذیرایی خانه‌ها به کار گرفته شوند. ممکن است برایتان سوال باشد که منظور ما از آینه کاری مدرن دقیقا چیست؟ در ادامه این مطالب با پورتال یک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با آینه کاری، تاثیر آن در دکوراسیون داخلی، آینه کاری مدرن و همچنین انواع آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی با شما در میان بگذاریم.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

آینه کاری چیست؟

یکی مهم‌ترین هنر‌ها برای زیباسازی دکوراسیون‌های داخلی، آینه کاری می‌باشد. در این تزئین داخلی، قطعه‌های کوچک آینه به نوعی کنار هم قرار می‌گیرند که جلوه‌ای زیبا و منحصر به فرد به فضا‌های داخلی ببخشند. آینه کاری علاوه بر اینکه سبب می‌گردد نور خورشید به خوبی منعکس شده و فضای داخلی درخشش بیشتری یابد، استحکام بسیار بالایی نیز دارد.

آینه کاری را می‌توانیم از مهم‌ترین هنر‌های ایرانی بدانیم که از دوران ساسانیان مرسوم بوده است. اگرچه در زمان‌های قدیم، هنر آینه کاری بیشتر در مکان‌های مذهبی مورد استفاده قرار می‌گرفته است، اما امروزه هنر آینه کاری مدرن سبب گشته که از این هنر در دکوراسیون داخلی خانه‌های امروزی نیز استفاده شود.

تاثیر آینه کاری در دکوراسیون داخلی

همانطور که پیشتر نیز اشاره‌هایی کردیم، استفاده از آینه کاری در دکوراسیون داخلی می‌تواند زیبایی محیط داخلی را چندین برابر کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به استفاده از این هنر در دکوراسیون داخلی خود علاقه‌مندید، بهتر است ابتدا با تاثیر‌هایی که آینه می‌تواند در دکوراسیون شما داشته باشد، آشنا شوید. برخی از اصلی‌ترین تاثیر‌های آینه کاری در دکوراسیون داخلی به شرح زیر می‌باشد:


  • آینه‌ها، روشنایی را چندین برابر می‌کنند

از آن جایی که به کار بردن آینه در خانه سبب انعکاس نور خورشید می‌گردد، فضای داخلی بسیار نورانی و درخشان خواهد شد و انواع نور‌های مصنوعی از همین طریق به وجود خواهند آمد.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها


  • آینه همه‌جا را زنده‌تر جلوه می‌دهد

آینه کاری یک هنر اصیل ایرانی است و سالهاست که توسط ایرانیان مورد استفاده قرار می‌گیرد، به همین خاطر به کار بردن آن در خانه سبب می‌شود که دکوراسیون داخلی شما بی‌شباهت به یک اثر هنری زیبا نباشد و حس و حال سرزنده‌ای به محیط می‌بخشد.


  • آینه فضای داخلی را بزرگ‌تر نشان می‌دهد

به کارگیری صحیح آینه در دکوراسیون داخلی می‌تواند سبب گردد که فضای داخلی خانه بزرگتر از حالت عادی باشد. به نوعی می‌توان گفت که آینه‌کاری به فضا عمق می‌بخشد.

آینه کاری مدرن چیست؟

برخلاف آینه کاری سنتی، که در آن تمامی برش‌ها توسط یک فرد انجام می‌شود، آینه کارثی مدرن توسط دستگاه‌های پیشرفته و تجهیزات انجام می‌شود. به همین خاطر نیز امروزه آینه کاری مدرن بسیار به صرفه‌تر از آینه کاری سنتی است. در آینه کاری مدرن شما می‌توانید طرح‌های مختلفی را برای به کارگیری در پذیرایی انتخاب کنید. این طرح‌ها بسته به دکوراسیون شما می‌توانند متفاوت باشند. آینه کاری‌های مدرن می‌توانند به صورت قدی نیز باشند که معمولا برای پذیرایی خانه‌ها گزینه چندان مناسبی به حساب نمی‌آیند.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

در آینه کاری مدرن، قطعات آینه بسیار کوچکتر از آینه کاری سنتی هستند و آینه کاری مدرن می‌تواند در اشکال گوناگونی اعم از طرح لوزی، الماس، خورشیدی و کلاسیک آماده گردد. انتخاب اشکال مناسب به شما و دکوراسیون داخلی شما بستگی دارد.

انواع آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی را بشناسید

همانطور که گفتیم آینه کاری مدرن می‌تواند در اشکال و طرح‌های مختلفی باشد. برخی از شاخص‌ترین انواع آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی به شرح زیر می‌باشند:

در این نوع آینه کاری، برش‌های دایره گونه آینه‌ها، در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند و سپس توسط یک فرد آینه کار به دیوار چسبیده می‌شوند. در برخی موارد ممکن است شما ترجیح دهید که تنها یک آینه گرد منحصر به فرد را به دیوار بچسباید و در مواقعی نیز ممکن است ترجیحتان چسباندن چند آینه گرد به دیوار باشد. انتخاب تعداد آینه‌ها و اندازه آن‌ها تماما برعهده شما خواهد بود.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها


  • دیوارپوش‌های آینه‌ای

یکی از شاخص‌ترین مدل‌های آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، دیوارپوش‌های آینه‌ای هستند. در این نوع یکی از دیوار‌های پذیرایی تماما آینه می‌شود و نور را به بهترین شکل ممکن در فضای داخلی منعکس می‌کند. روشنایی پذیرایی با کمک این نوع از آینه کاری می‌تواند چندین برابر شود و زیبایی پذیرایی را دو چندان کند.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها


  • آینه کاری پازلی

در این مدل از آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، طرح‌هایی پازل گونه که کنار یکدیگر قرار می‌گیرند روی دیوار پذیرایی نصب می‌شوند و سادگی دیوار را از بین می‌برند. از این مدل برای تزئین دیوار‌های اتاق خواب نیز استفاده می‌شود.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها


  • آینه کاری با طرح‌های خاص

در این مدل آینه کاری، قطعات آینه در طرح‌های مختلفی اعم از قلب، پروانه، برگ، الماس، گل، قاصدک و هر نوع طرح منحصر به فرد دیگری برش داده می‌شود و در اندازه‌های مختلف روی دیوار چشبانده می‌شود. این مدل از انواع آینه کاری نیز برای اتاق خواب گزینه مناسب‌تری به حساب می‌آید، اما به کار بردن برخی از طرح‌ها در پذیرایی نیز خالی از لطف نیست.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

دقت داشته باشید که اگر خواستید هر یک از انواع آینه کاری مدرن را در اتاق خواب به کار گیرید، حتما آن‌ها را بالای سرویس خواب خود نصب کنید تا جلوه جذاب‌تری داشته باشند.

آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره آینه کاری مدرن و شیک مناسب پذیرایی، انتخاب برای خانم ها با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
۳ لباسی که همیشه مد هستند!

۳ لباسی که همیشه مد هستند! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ۳ لباسی که همیشه مد هستند! را ببینید. به نقل از زمان صبح: پیروی از دنیای مد می تواند دشوار باشد. با این حال، تنها با چند دست لباس می توانید بدون پیروی از مد، ظرافت …

سلامت
خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید!

خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید! را ببینید. به نقل از مجله دلتا: ممکن است از نظر افرادی که نمی‌توانند ۵ دقیقه در مورد گرفتن یک تصمیم ساده …

سلامت
فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند!

فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند! را ببینید. به نقل از اقتصاد آنلاین: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد …