۵۷ پروژه عمرانی با ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار در تهران به بهره برداری می رسد

۵۷ پروژه عمرانی با ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار در تهران به بهره برداری می رسد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ۵۷ پروژه عمرانی با ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار در تهران به بهره برداری می رسد را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:ایرنا: ۵۷ پروژه عمرانی با ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار در تهران به بهره برداری می رسد تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان تهران گفت: بهره برداری از ۵۷ طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۳ هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار همزمان با هفته دولت دراین شهرستان آغاز می شود.


به گزارش خبرنگار ایرنا عیسی فرهادی روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان تهران افزود: این پروژه ها در بخش های فرهنگی، ورزشی، آب و فاضلاب، بهداشت و سلامت، صنعت، خدمات و کشاورزی اجرا و آماده بهره برداری شده است. وی اظهار کرد: همچنین دراین ایام عملیات اجرایی هشت پروژه عمرانی با ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیز آغاز می شود. فرماندار تهران با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی شهرستان و ملی استانی شده منابع اصلی تامین هزینه های موردنیاز این پروژه ها هستند افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده تلاش می کنیم این هشت پروژه تا هفته دولت سال آینده تکمیل و آماده بهره برداری شوند. فرهادی با ارائه گزارشی از دستاوردهای دولت یازدهم در تهران، گفت: ۵۵۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۳ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تا پایان سال ۹۴ دراین شهرستان اجرا شده است. فرماندار تهران با اشاره به اینکه سالانه بین ۳۰ تا ۴۰ هزار میلیارد ریال از محل درآمد مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری تهران واریز می شود خاطرنشان کرد: در مجموع در سه سال اخیر بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار میلیارد ریال از این محل به حساب شهرداری واریز شده است. وی با اشاره به اینکه بودجه طرح هایی که امروز در پایتخت به بهره برداری می رسند به طور کامل از اعتبارات دولت تامین شده است یادآور شد: این در حالی است که بودجه سالانه شهرداری تهران بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ هزار میلیارد ریال است. * رشد ۱۵درصدی مشارکت مردم تهران در انتخابات مجلس دهم فرهادی در ادامه تبیین دستاوردهای دولت در شهرستان تهران با اشاره به برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال گذشته گفت: مشارکت مردم تهران در این دوره از انتخابات حدود ۱۵ درصد افزایش یافت که نشان دهنده رضایتمندی مردم از عملکرد دولت و اطمینان و اعتماد بیشتر نسبت به صندوق ها بود. وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات برای نخستین بار ۳۰ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مرحله اول انتخاب شدند اظهار کرد: برغم ثبت اسم حدود دوهزار و ۵۰۰ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی، در طول فرآیند ۸۰ روزه برگزاری انتخابات تنها ۲۳ شکایت از سوی داوطلبان دریافت شد که موارد مهم و قابل توجهی نبود. * هفته دولت؛ فرصتی برای ارائه عملکرد دستگاه های دولتی فرماندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود هفته دولت را فرصتی مناسب برای جمع بندی عملکرد دستگاه های دولتی دانست و گفت: باید از این فرصت برای ارائه گزارش کار به مردم استفاده کرد. وی با انتقاد نسبت به اینکه دولت در عرصه اطلاع رسانی مشکلاتی دارد و هنوز به توفیقات زیادی در این زمینه دست نیافته است افزود: برای اطلاع رسانی خودمان دور هم جمع می شویم و کارها را به اطلاع خودمان می رسانیم. فرهادی با بیان اینکه درک واحد از مشکلات نظام در ابعاد مختلف موجب توسعه، پیشرفت و بالندگی کشور است تصریح کرد: هراندازه اختلاف سلیقه در بخش های مختلف نظام باعث تفرقه شود و وحدت رویه در کارها حاصل نشود به همان اندازه کشور از رشد و توسعه دور می شود و زمان هدر می رود. نشست شورای اداری شهرستان تهران روز سه شنبه با حضور سیدرضا صالحی امیری مشاور رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران شهرستان در محل سازمان برنامه و بودجه استان تهران برگزار شد. تهرام**۲۰۷۹//۱۶۲۵

۰۲/۰۶/۱۳۹۵

۵۷ پروژه عمرانی با ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار در تهران به بهره برداری می رسد

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *