کسانی که علیه فتنه موضع ندارند یا آلوده اند یا فاقد بینش و شایسته هیچ مسئولیتی نیستند

کسانی که علیه فتنه موضع ندارند یا آلوده اند یا فاقد بینش و شایسته هیچ مسئولیتی نیستند

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه کسانی که علیه فتنه موضع ندارند یا آلوده اند یا فاقد بینش و شایسته هیچ مسئولیتی نیستند را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:فردا نیوز: گرامیداشت حماسه ۹ دی و بازخوانی خیانت بزرگی که اصحاب و سران فتنه مرتکب شده اند از آن جهت ضروری است که می تواند و باید برای عبور از عقبه های مشابه عبرت انگیز و درس آموز باشد، چرا که به قول حضرت امیر علیه السلام، فتنه ها وقتی روی می آورند، شبهه ایجاد می کنند و هنگامی که پشت کرده و عبور می کنند، بصیرت می آفرینند.
کیهان: حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان که دوشنبه شب ۷ دی در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در جمع انبوه مردم اسلامشهر حضور یافته بود گفت: مقدمات فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ از چند سال قبل تدارک شده و تمامی مراحل آن با حضور دهها تن از کارشناسان برجسته سازمان های اطلاعاتی «سیا»، «ام آی۶» و «موساد» که در پوشش های آکادمیک به ایران آمده بودند، به فتنه گران آموزش داده شده بود. مدیرمسئول کیهان در ادامه به اسنادی از حضور این کارشناسان با ذکر منابع آن اشاره کرد و گفت: برخی از این اسناد را پیش از این منتشر کرده ایم ولی سران فتنه در مقابل این اسناد که کمترین تردیدی در وطن فروشی و خیانت آنان باقی نمی گذارد، سکوت کرده و به جای پاسخگویی، زبان و قلم به ناسزاگویی گشوده اند.
شریعتمداری افزود: فتنه ۸۸ اگرچه خسارت بار و دردسرآفرین بود ولی دست آوردهای فراوان و بی نظیری هم به دنبال داشت که غربال خواص آلوده و افشای چهره ستون پنجم گوش خوابانده دشمن از جمله آنها بود، ضمن آن که ملت در جریان این فتنه، آبدیده شده و تجربه های گرانقدری آموختند.
مدیرمسئول کیهان گفت: حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام می فرمایند، … [ تماشا متن کامل خبر در فردا نیوز ]

چهارشنبه ، ۹دی۱۳۹۴

[تماشا متن کامل خبر]

کسانی که علیه فتنه موضع ندارند یا آلوده اند یا فاقد بینش و شایسته هیچ مسئولیتی نیستند

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن