کدام جاده‌ها مسدود است؟پورتال یک: مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده های مهرویلا و پل کردان نشان می دهد، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

به گزارش پورتال یک به نقل از فارس، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از ۲۲۵۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات ۱۷ تا ۱۸

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل‌ از ۲۲۸۷ دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل ۳.۵ درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۸.۹ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

‌* آزادراه‌ کرج-تهران با ۱۱۵ هزار تردد کماکان پرترددترین جاده کشور

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با ۱۱۵ هزار و ۴۶۶ تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۰۲ هزار و ۵۸۹ تردد و آزادراه قزوین-کرج با ۹۹ هزار و ۴۰۷ تردد ثبت شد.

* ۱۰ جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

محرابی نیا تصریح کرد: در حال حاضر جاده فرعی شمشک-دیزین، محور خرم‌آباد-پلدختر و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: همچنین‌ محور وازک-بلده در مازندران، ‌محور سروآباد-پاوه، جاده پونل – خلخال، جاده قزوین – همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور گنج نامه-تویسرکان جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شهداد – نهبندان ‌به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* هراز تا ساعت ۱۷ امروز مسدود است

وی اظهار کرد: محور هراز ‌محدوده قلابن در استان مازندران امروز ۲۴ آذر ۹۹ ‌از ساعت ۸ تا ۱۷ ‌به‌ دلیل اجرای ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه مسیر در کیلومتر ۶۴ تا ۶۵، ‌مسدود بوده و تردد در محورهای جایگزین فیروزکوه و کندوان انجام می‌شود.

* ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر در آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت و محورهای کندوان و فیروزکوه، در مسیر رفت و برگشت ترافیک روان است.

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا و پل کردان از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

وی با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، از راننده‌های جاده های کوهستانی و برف گیر خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن