چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟

چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟ را ببینید.

اگر آرزوی شما اینه که فرزند پسر داشته باشید ، دستیابی به این آرزو میتونه به سادگی میل کردن صبحانه ی مغذی و سرشار از پتاسیم باشه ! مطالعات جدید که از نظر صحت علمی تایید شده اند ثابت کرده که تغذیه ی مادر قبل از اقدام به بارداری، تاثیر مستقیم در تعیین جنسیت کودک داره.
چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟

چه غذایی بخوریم تا فرزند پسر بدنیا بیاوریم ؟

بر اساس گزارشات ارسال شده از جدیدترین تحقیقات این نوشته بدست آمده که مادرانی که قبل از بارداری تمایل بیشتری به میل کردن صبحانه مقوی و غنی از پتاسیم دارند نسبت به مادرانی که صبحانه نمیخورند و کالری کمتری دریافت میکنند ، شانس بسیار بیشتری برای پسردار شدن دارند. ولی متخصصین هنوز بر این باور هستند که این مطالعات کافی نیستند و نباید به اونها اکتفا کرد.

باید این نکته رو در نظر داشته باشید که نوع تغذیه میتونه بر جنسیت کودک تاثیر بگذاره ( همونطور که مادربزرگ ها و قابله ها اعتقاد دارند و در مطالعات جدید هم ثابت شده ) ولی این مساله ۱۰۰% نیست. یعنی اینطور نیست که با میل کردن یک سری غذاها فرزند حتما پسر یا حتما دختر میشه، بلکه با این روش ها احتمال پسر شدن یا دختر شدن فرزند بیشتر خواهد شد و شانس بیشتری وجود خواهد داشت.

نقش تغذیه و میل کردن صبحانه در تعیین جنسیت فرزند شما

در یک مطالعه منتشر شده در Proceeding of the Royal Society از ۷۴۰ خانم در انگلستان که به تازگی باردار شده بودند درخواست شد تا رژیم غذایی رو که در سال قبل داشته اند و لیست غذاهایی رو که به صورت روزانه مصرف میکردند ، ذکر کنند . این مطالعه نشان داد که خانم هایی که صبحانه مقوی خورده بودند ( برشتوک و غذاهای سرشار از مواد معدنی و پتاسیم ) نسبت به اون دسته که کالری کمتری در روز دریافت میکردند ، بیشتر صاحب فرزندان پسر شده اند .

محققان در این باره میگویند :

هنوز این مساله قطعی نیست که رژیم غذایی و دریافت کالری روزانه تفاوت ایجاد کند ، ولی این موضوع در حیوانات نیز تماشا شده است . مادرانی که به خوبی تغذیه شده اند بیشتر فرزند پسر بدنیا آورده اند.

وقتی عبارت غذاهای پرکالری بکار برده میشه ، سوالی مطرح میشه که این غذاهای پرانرژی کدام ها هستند ؟

چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟ 

خوب اجازه بدید لیستی از این غذاها رو برای شما ذکر کنیم :

خرما

موز

سریال صبحانه ( مثل برشتوک )

روغن های گیاهی مثل روغن زیتون

مغزها ( مثل پسته ، بادام و … )

شکلات

و همچنین غذاهایی که دارای کلسیم ، ویتامین ث ، ای (E) و B12 هستند .

البته باید از مصرف خیلی زیاد این غذاها هم خودداری کنید ، به طور عمومی دریافت بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ کالری اضافه در روز مناسب خواهد بود . طوری که هم به مقصود برسید و هم اینکه چاق نشید.

چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره چه غذایی بخورم تا فرزندم پسر شود؟ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن