X

خرید ساعت

چرا کودکم بدون من در مهد نمی ماند؟!

چرا کودکم بدون من در مهد نمی ماند؟!

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه چرا کودکم بدون من در مهد نمی ماند؟! را ببینید.

دختری ۴ساله دارم بیش از حد وابسته است و او را به مهد برده ام اما بیقراری می کند. چیکار کنم؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان:دختری ۴ساله دارم بیش از حد وابسته است و او را به مهد برده ام قبلا مدتی با او در کلاس حضور داشتم و بعد از آن مدتی بیرون کلاس در دید او بودم اما تا کمی فاصله می گرفتم فورا گریان از کلاس خارج می شد اما حالا حتی وارد کلاس هم نمی شود و هیچ گونه ارتباطی با هم سن هایش برقرار نمی کند ولی با بزرگترها فورا رابطه برقرار می کند.  لطفا من را راهنمایی کنید.
بافغف

پاسخ دکتر فرزانه نور محمدی، روانشناس کودک:
قبل از هر چیزی باید به این توجه کرد که همه کودکان از احساس مادر و پدر الگوبرداری می کنند و تمام رفتارهایی که کودک  از خود نشان می دهد نشان دهنده رفتارهای ما والدین است. احتمالا خود شما به دلیل وابستگی که به دخترتان دارید باعث شده اید که او هم به شدت به شما وابسته باشد و در مهد کودک تنها نماند و با همسالان خود رابطه برقرار نکند. جای نگرانی وجود ندارد اما برای رفع مشکل و شدید نشدن آن بهتر است که حتما هم شما و هم کودکتان باید به روانشناس مراجعه کنید تا با ریشه یابی دقیق مشکل، راهکارهای تازه ای برای این مسئله پیدا کنید.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر شما هم سوال دارید و در مدتی کوتاه به صورت رایگان پاسخش را می خواهید، به این صفحه بروید.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

چرا کودکم بدون من در مهد نمی ماند؟!

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره چرا کودکم بدون من در مهد نمی ماند؟! با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *