X

خرید ساعت

پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! +تصاویر

پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! +تصاویر

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! +تصاویر را ببینید.


پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد!  کار شگفت انگیز یک پیرمرد چینی توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است .دوچرخه سواری پیرمرد چینی با بلوک ۳۴ کیلویی بر روی سر تعجب همگان را برانگیخته است. این شخص برای حفظ تعادل و تمرین تمرکز هر روز با گذاشتن […]

مجله اینترنتی ایران استایل

00

پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! 

کار شگفت انگیز یک پیرمرد چینی توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است .دوچرخه سواری پیرمرد چینی با بلوک ۳۴ کیلویی بر روی سر تعجب همگان را برانگیخته است. این شخص برای حفظ تعادل و تمرین تمرکز هر روز با گذاشتن بلوکهای سیمانی بر روی سرش ، به ورزش دوچرخه سواری میپردازد. به گزارش پارس ناز این پیرمرد چینی در طول ۱۳ سال گذشته عادت کرده است که با حمل بلوک سیمانی ۳۴ کیلویی بر روی سر خود، دوچرخه سواری کند.

این پیرمرد چینی می‌گوید ۱۳ سال پیش برای نخستین بار این چالش را تجربه کردم که بلوک ۳۴ کیلویی را بر روی سرم گذاشته و بدون اینکه آن را بیندازم، دوچرخه‌سواری کنم. حالا این برای من به یک عادت تبدیل شده است.

پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! +تصاویر

iranstyle-ir (3)

روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داد این پیرمرد هر روز مسیر ۱۰کیلومتری را با حمل این بلوک بر روی سر دوچرخه سواری می کند.وی همچنین به انجام ورزش‌هایی برای تناسب اندام علاقه داشته و وزنه های بدنسازی تمرین می کند.

iranstyle-ir (2)

گرداوری:ایران استایل

پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! +تصاویر

لطفا نظر خود را درباره پیرمرد چینی ای که توجه همه را به خود جلب کرد! +تصاویر با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *