پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک

پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک را ببینید.

شبکه اینستاگرام پورتال یک

حالا دیگر خیلی از خانم‌هایی که حامله‌اند، یا کودکی دارند، وب سایت پورتال یک و شبکه اینستاگرام آن را به خوبی می‌شناسند، اما در سال ۱۳۹۷ بیش از ۶۴ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی و پرسش و پاسخی که ترتیب داد، از شبکه اینستاگرام پورتال یک خبر نداشتند. خوشبخانه ما در کنار کاربرانمان روز به روز در حال رشدیم.

شبکه اینستاگرام پورتال یک آموزش

شبکه اینستاگرام پورتال یک
پورتال یک سال‌هاست که با اخبار و مقاله‌هایش به مادران کمک می‌کند، اما شبکه اینستاگرام آن حدود سه سال پیش راه‌اندازی شد و در مدتی کوتاه، طرفداران خوبی هم پیدا کرد. 
علاوه بر سعی و تلاش‌های همکاران ما، کاربرانمان هم نقش بسیار مهمی در معرفی و پویایی صفحه رسمی پورتال یک در شبکه اینستاگرام دارند.
در شبکه اینستاگرام پورتال یک پلاس، مطالب آموزشی درباره مادر و کودک، ویدیوهایی جذاب با موضوعات روز، ویدیوهایی از سلبریتی‌های ایرانی و خارجی در کنار فرزندانشان و صدها مطالب دیگر را تماشا می‌کنید. 

پورتال یک علاوه بر این صفحه، در شبکه اینستاگرام صفحه دیگری به اسم نی نی با آموزش هم دارد. در این صفحه، ایده‌هایی جذاب درباره رشد و خلاقیت کودک با کارهای ساده، نقاشی، کاردستی، سرگرمی، ایده عکاسی از کودکان، مدل موی کودکان و حتی غذاهایی خوش‌مزه برای کودکان را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن