ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران + عکس

ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران + عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران + عکس را ببینید.

ماشین اسکرت ولادیمیر پوتین ، ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران : کمپانی مرسدس بنز برای مقاوم‌سازی این محصول خود در خط مونتاژ از موادی هم‌چون آرامید، پلی اتیلن و یک نوع ترکیب خاص فولادی استفاده کرده است.هم‌چنین از ماده بی‌کربنات در پوشش‌دهی شیشه‌ها استفاده شده است

ماشین اسکرت ولادیمیر پوتین ، ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران : کمپانی مرسدس بنز برای مقاوم‌سازی این محصول خود در خط مونتاژ از موادی هم‌چون آرامید، پلی اتیلن و یک نوع ترکیب خاص فولادی استفاده کرده است.هم‌چنین از ماده بی‌کربنات در پوشش‌دهی شیشه‌ها استفاده شده است.این اتومبیل که ماشین شخصی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نیز بوده است در برابر انواع سلاح‌های نظامی، مواد منفجره و نارنجک و بمب دستی مقاوم است. هم‌چنین سطح زیرین اتومبیل نیز با استفاده از ماده‌ای خاص با یک ترکیب پیچیده مستحکم‌سازی شده است.

ولادیمیر پوتین عکس ماشین

اتاق سرنشینان این خودرو با صفحات ۵ سانتیمتری فولادی محافظت می‌شوند.قلب تپنده این خودرو یک موتور ۱۲ سیلندری دارای ۲ توربوشارژ است که می‌تواند ۵۲۳ اسب بخار نیرو را تولید کند. 
بنر اس-۶۰۰ گارد یکی از سریع‌ترین ماشین‌های ساخته شده از سوی این کمپانی آلمانی است که می‌تواند واکنش بسیار مناسبی را در مواقع اضطراری از خود نشان دهد. این خودرو کاملاً دست‌ساز بوده و همه اطلاعات آن در دسترس نیست. این خودرو دارای یک گیربکس ۷ دنده است که وظیفه انتقال نیروی موتور به چرخ‌ها را بر عهده دارند. حداکثر سرعت اس-۶۰۰ گارد ۲۶۴ کیلومتر در ساعت است.قیمت حدودی این خودرو که البته به نوع آپشن‌ها و استحکامات آن نیز بستگی دارد حدود ۳۵۰ هزار یورو است و همه مدل‌های آن در تأسیسات زیندلفینگن در اشتوتگارت آلمان به صورت دست‌ساز ساخته می‌شوند.

ولادیمیر پوتین عکس ماشین

ولادیمیر پوتین عکس ماشین

ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران + عکس

منبع : ایران مطالب

لطفا نظر خود را درباره ولادیمیر پوتین با ماشین متفاوت در ایران + عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *