همذات‌ پنداری با یک گاو و افزایش اعتماد به نفس

همذات‌ پنداری با یک گاو و افزایش اعتماد به نفس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه همذات‌ پنداری با یک گاو و افزایش اعتماد به نفس را ببینید.

کودکان بوسیله همذات‌پنداری با «گاو» این داستان، اعتماد به نفس لازم را برای تجربه کردن بدست می‌آورند.

مارتا و دوچرخه
نویسنده: ژرمانو زولو
تصویرگر: آلبرتین
مترجم: نیاز اسماعیل‌پور
تعداد صفحه: ۲۸
قیمت: ۳۰۰۰ تومان
ناشر:‏‫‏‫ انتشارات بین المللی آبرنگ
مناسب برای کودک‬‬‬
کتاب 6


درباره کتاب

تحلیل‌گر سایت «کتابک» درباره این کتاب نوشته است: مارتا گاوی نارنجی است که در دهکده‌ای کوچک و کم جمعیت با صاحبش، آقای پینشو زندگی می‌کند. مارتا با تماشا دوچرخه‌سواران تصمیم می‌گیرد دوچرخه‌ای از وسایل اوراقی بسازد و در رقابت شرکت کند.
او با تمرین زیاد در رقابت برنده و معروف می‌شود. پس از آن با تماشا بالن، وسایل سفر برای رفتن به سرزمین بالن‌ها را آماده می‌کند. پس از پرس و جوی زیاد و بالا رفتن از کوهی خطرناک سرانجام به سرزمین بالن‌ها می‌رسد و با بالنی به سفر خود ادامه می‌دهد و با پدیده‌های دیگر آشنا می‌شود. در ساحل اقیانوس با تدارک تجهیزات مناسب به زیر دریا می‌رود و با شگفتی‌های اعماق آب آشنا می‌شود. در بازگشت دوستانش از او به گرمی استقبال می‌کنند. مارتا هم برای آنها از جاهایی که دیده تعریف می‌کند و آنها را تشویق می‌کند تا حصار پیرامون مزرعه را بردارند و به ماجراجویی بپردازند.
مارتا گاو نارنجی در چهار کتاب، به اسم کوچک‌های «مارتا و دوچرخه»، «مارتا درسرزمین بالون‌ها»، «مارتا و هشت پا» و «بازگشت مارتا» به ماجراجویی و سفر دور دنیا می‌پردازد و تجربه می‌اندوزد. حس کنجکاوی و ذهن جستجوگر و پرسشگر کودکان در سن ۴ تا ۹ سال در وجود مارتا نیز به چشم می‌خورد و کودکان با همذات‌پنداری، اعتماد به نفس لازم را برای تجربه کردن بدست می‌آورند.

نی‌نی‌بان در مجموعه مطالبی با عنوان «معرفی کتاب»، کتاب‌های مناسب کودکان را در رده‌های سنی مختلف به پدر و مادرها معرفی می‌کند تا آنها بتوانند بهترین انتخاب را برای فرزندانشان داشته باشند.

اگر شما هم این کتاب را تهیه کرده‌اید، نظر خود را درباره آن در بخش «نظرات» با دیگر والدین به اشتراک بگذارید.

همذات‌ پنداری با یک گاو و افزایش اعتماد به نفس

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره همذات‌ پنداری با یک گاو و افزایش اعتماد به نفس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن