X

خرید ساعت

نوزاد چهار ماهه ام حاضر نیست بخوابد

نوزاد چهار ماهه ام حاضر نیست بخوابد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه نوزاد چهار ماهه ام حاضر نیست بخوابد را ببینید.

پسر ۴ ماهه ام حتی با اينكه خسته است، ولی هميشه برای خوابيدن مقاومت می كنه.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: پسر ۴ ماهه ام حتی با اينكه خسته است، ولی هميشه برای خوابيدن مقاومت می كنه و شديدا گريه مي كنه. يا اينكه مدت ها بايد زير سينه مادر باشه تا بخوابه. خوابش هم خيلی كوتاهست و در طول شب ۳ يا ۴ بار بيدار می شه و گريه می كنه. ضمنا شير مادرو خوب می خوره و وزنش نرماله.
نوزاد چهار ماهه ام حاضر نیست بخوابد

پاسخ دکتر حسن میرزا حسینی، روانشناس:
بعضی از بچه ها خوش اخلاقند. راحت شیر می خورند و می خوابند و بازی می کنند. اما بعضی دیگر این طور نیستند و بد قلق هستند. راحت نمی خوابند و مزاج آرامی هم ندارند. این یک طرف قضیه، طرف دیگر ماجرا سن نوزاد شما است. فرزندتان سن بسیار کمی دارد و هیچ درکی ندارد. نمی توان از یک نوزاد چهار ماهه انتظار داشت که مثل والدین به موقع بخوابد و بیدار شود. به نیازهاش توجه داشته باشید. اجازه بدهید تا هر زمان که دوست داشت بیدار بماند  و بازی کند و هر زمان دوست داشت بخوابد. به هیچ عنوان وادارش نکنید بخوابد.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

نوزاد چهار ماهه ام حاضر نیست بخوابد

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره نوزاد چهار ماهه ام حاضر نیست بخوابد با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *