میان وعده های کمکی برای اطفال

میان وعده های کمکی برای اطفال

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه میان وعده های کمکی برای اطفال را ببینید.

897

برای کمک به رشد فرزندان چه کارهایی لازم است انجام دهیم و بهترین مواد تغذیه ای برای آن ها کدام است و والدین چگونه باید برای خورد و خوراک آن ها برنامه ریزی کنند

محمدحسین عزیزی، متخصص صنایع غذایی و رئیس انجمن صنایع غذایی با اشاره به اهمیت تغذیه برای رشد نوزادان گفت: با توجه به اینکه در اواخر دوران بارداری حجم معده کم می‌شود و نوش جان کردن غذای زیاد در یک وعده ضروری است توصیه می‌شود در این دوران خانم‌ها ۳ وعده غذایی روزانه را به ۵ الی ۶ وعده افزایش دهند تا تمام مواد مغذی مورد نیاز برای رشد کودک خود را از این طریق تعیین کنند.

وی در ادامه افزود: برای این امر بهتر است پس از صرف صبحانه حدود ساعت ۱۰ و پس از صرف نهار در ساعات ۳ الی ۴،‌ میان‌وعده‌هایی را میل کنند.

دکتر عزیزی در بیان محتویات سبد غذایی این افراد گفت: این افراد باید دقت داشته باشند از همه مواد غذایی مورد نیاز برای رشد فرزند خود استفاده نمایند و مصرف بیشتر لبنیات،‌ گوشت، میوه و سبزی‌های تازه را نیز فراموش نکنند.

رئیس انجمن صنایع غذایی،‌ خاطرنشان کرد: چنانچه بنا به دلایلی تغذیه مناسب و به اندازه‌ای ندارند مصرف مولتی ویتامین‌ها نیز توصیه می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

میان وعده های کمکی برای اطفال

منبع : سایت دکتر سلام

لطفا نظر خود را درباره میان وعده های کمکی برای اطفال با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *