معرفی آلبوم‌های جدید در زمستان ۹۴

معرفی آلبوم‌های جدید در زمستان ۹۴

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه معرفی آلبوم‌های جدید در زمستان ۹۴ را ببینید.

 یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

محمد علیزاده

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

چند ماه پس از انتشار آلبوم «دلت با منه» تولید مجموعه جدیدش را آغاز کرد. با توجه به وسواس زیادی که در همه مراحل ساخت و انتشار آثارش دارد، این انتظار وجود داشت که به این زودی‌ها نباید منتظر آلبوم جدید «محمد علیزاده» باشیم.

ابتدا قرار بود که آلبوم جدید او تا پایان تابستان روانه بازار شود اما در گفتگویی اعلام کرد که انتشار اثر خود را به پس از ماه‌های محرم و صفر موکول کرده است. اکنون مراحل تهیه و تولید آلبوم جدید این خواننده، از نیمه گذشته و نزدیک به پایان است.

علیزاده و دست‌اندرکاران مجموعه جدیدش برخلاف روال این روزهای موسیقی پاپ، رویه سکوت را پیش گرفته‌اند. هیچ عکس، مصاحبه و ویدئویی از کارهای خود منتشر نکرده‌اند تا طبق برنامه‌ای که دارند، همزمان با قطعیت انتخاب آثار، اطلاع‌رسانی را آغاز کنند.

اما شنیده‌های موثق خبرنگار سایت  ما از عوامل آلبوم جدید محمد علیزاده حکایت از آن دارد که یار قدیمی او نقش محوری در تنظیم‌ها ایفا می‌کند. «میلاد ترابی» که بهار امسال قطعه موفق «همینه که هست» را تنظیم کرد، این‌بار هم در آلبوم علیزاده حضور پررنگ دارد.

«معین راهبر» و «شهاب اکبری» از جمله سایر تنظیم‌کننده‌های حاضر در این آلبوم هستند. با توجه به اینکه هنوز چیدمان قطعات آلبوم علیزاده نهایی نشده، نمی‌توان با قطعیت درباره ترکیب تنظیم‌کننده‌ها صحبت کرد.

اما در بحث ترانه‌ هم خبر رسیده که «مهرزاد امیرخانی» در کنار تیم موسیقایی این مجموعه حضور دارد. به هرحال این روزها انتظارات از محمد علیزاده دوچندان است. زیرا از یک‌سو تک‌قطعات جدیدش نظیر «همینه که هست» و «کجا میری؟» بازخورد خوبی برایش داشته و از سوی دیگر او این روزها مرد پرفروش استیج است.

طی یک سال و نیم اخیر و هم‌زمان با دورانی که بحران فروش گریبانگیر کنسرت‌ها شده، اجراهای زنده محمد علیزاده با استقبال مخاطبان همراه است و او توانسته سانس‌های متعددی در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه برود.


محسن چاوشی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

اسم «محسن چاوشی» این روزها باز هم سر زبان عموم مخاطبان موسیقی است. او بالاخره پس از چند سال توانست قطعه‌ای را منتشر کند که نه فقط در سطح طرفداران‌اش، بلکه در میان طیف‌های مختلف مردم شنیده شود.

قطعه «کجایی؟» که در تیتراژ سریال «شهرزاد» شنیده می‌شود، یک تبلیغ خوب برای آلبوم جدید چاوشی است. آلبومی که تاکنون دو مرتبه اسم عوض کرده و محسن چاوشی، مرحله به مرحله از جزئیات آن رونمایی می‌کند.

در ابتدا این اثر با اسم «چنگیز» شناخته می‌شد اما این خواننده به تازگی اعلام کرده که «امیر بی گزند» اسم آلبوم جدیدش است.

تا لحظه نگارش این گزارش هم حضور چهره‌هایی نظیر «بهروز صفاریان»، «کوشان حداد»، «فرشاد حسامی»، «حسین صفا»، «علی‌اکبر یاغی‌تبار» و «عادل روح‌نواز» در این مجموعه قطعی شده است.

به نظر برسد سوال شما هم این باشد که محتوای موسیقایی و کلامی آلبوم به چه سمت و سویی گرایش دارد که در پاسخ باید بگوییم هنوز مشخص نیست. محسن چاوشی از زمانی که به عرصه مجاز موسیقی وارد شد، تاکنون آلبوم‌های متعددی را منتشر کرده است.

اما چرخش‌های زیادی از لحاظ محتوا در هرکدام از آنها داشته و معمولاً در آلبوم‌های خود یک روند ثابت را طی نکرده است. باید تا اوایل اسفندماه منتظر شد و دید که محسن چاوشی در ادامه روند انتشار هرساله آلبوم‌هایش این بار چه طرح‌ و برنامه‌ای برای مخاطبانش دارد.


سعید شهروز

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

هفت سال از انتشار آلبوم «بی‌خوابی» می‌گذرد. اثری که به عنوان بهترین آلبوم سال شناخته شد و برخی اعتقاد دارند که یکی از بهترین آثار پاپ پس از انقلاب است.

«سعید شهروز» که با آن مجموعه در همکاری با چهره‌هایی نظیر «بهروز صفاریان»، «مهدی یراحی» و «روزبه بمانی» توانست بازگشت قدرتمندی به میدان رقابت داشته باشد، حالا در صدد ارائه نهمین آلبوم خود به بازار است.

نهمین آلبوم پس از هفت سال و همین اعداد، شکل‌دهنده اسم جدیدترین مجموعه این خواننده است. آلبوم «۷۹» اثری است که به نظر برسد تا الان در نوبت انتشار هم قرار گرفته باشد.

اما تا این لحظه سعید شهروز سرگرمی درباره زمان دقیق انتشار آلبوم خود عنوان نکرده است. شهروز این بار دست به تغییرات جدی زده و چهره‌هایی را انتخاب کرده که اغلب از نسل جدید موسیقی پاپ هستند.

محمد کاظمی تمامی ترانه‌های اثر جدید این خواننده را سروده؛ انوشیروان تقوی، مهران عباسی، حامد برادران، پیام هوشمند، امیرعباس حسن‌زاده، سیاوش صدری، امیرعلی زمانیان، صادق نورانی و مهدی کاشیان سایر هنرمندانی هستند که در بخش موسیقی و تنظیم «۷۹» حضور دارند.

معلوم نیست سرنوشت تلفیق تجربه شهروز با مشاهده جدید این موزیسین‌ها چه خواهد شد؛ اما خیلی‌ها منتظرند تا ببینند آیا بازگشت این بار او نقش خاطره می‌زند؟


فرزاد فرزین

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

«فرزاد فرزین» یکی از خوانندگانی است که قرار بود آلبوم جدید او یعنی «۶» تا تابستان منتشر شود. اما چنین اتفاقی رخ نداد و او هنوز به صورت رسمی اطلاع‌رسانی دقیقی درباره اثر خود نکرده است.

با توجه به وسواس‌های همیشگی فرزین روی آثارش و اینکه او قصد کرده بخش‌هایی از مراحل تولید آلبوم جدیدش را در ترکیه پیگیری کند، بعید نیست همانند آلبوم «شخصی» که در بهمن‌ماه ۹۲ منتشر شد، این بار هم زمستان به عنوان فصل توزیع اثر جدید فرزاد فرزین انتخاب شود.


کاوه آفاق

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

یکی از عوامل گرمابخش بازار موسیقی پاپ در زمستان ۹۴ حضور خواننده‌هایی است که به تازگی توانسته‌اند مجوز رسمی فعالیت را دریافت کنند. «کاوه آفاق» یکی از همین خواننده‌ها است و بالاخره پس از حدود پنج سال توانست وارد عرصه رسمی موسیقی کشور شود.

برای طرفداران این خواننده خبرهای جدیدی داریم. از جمله اینکه او تا این لحظه ۲۱ قطعه ضبط کرده و قرار است از بین آنها قطعاتی را برای اولین آلبوم رسمی خود انتخاب خواهد کرد. کاوه آفاق، آهنگساز و سراینده تمامی قطعات است.

«آرمان مهربان»، «شهاب آفاقی»، «آراد آریا»، «اشکان دباغ» و «سیاوش امامی» هم از جمله تنظیم‌کننده‌هایی هستند که در آلبوم جدید خواننده قطعه «شال» حضور دارند.

تاریخ دقیق انتشار آلبوم آفاق هنوز از سوی او و همکاران‌اش رسماً اعلام نشده اما نیمه دوم دی‌ماه به احتمال خیلی زیاد باید منتظر پوسترهای این مجموعه بر سردر فروشگاه‌های فرهنگی باشید.


مهدی مقدم

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

به نظر برسد اگر خیلی‌های دیگر به جای او بودند، پس از این همه اتفاق گوناگون انگیزه خود را برای ادامه فعالیت مجاز از دست می‌دادند. حتی لغو اولین کنسرت رسمی‌اش به دلیل فاجعه «منا» که قرار بود مهرماه برگزار شود هم نتوانست مانع ادامه فعالیت‌های او شود.

شنیده‌های خبرنگار  ما حکایت از آن دارد که «مهدی مقدم» این روزها در حال جمع‌بندی مراحل پایانی تولید آلبومش است.

«سعید سام» این بار هم ایفاگر نقش اصلی در این مجموعه خواهد بود و گفته می‌شود که وظیفه اصلی تنظیم‌ها را بر عهده دارد. در بخش ترانه‌ها هم حضور «علی بحرینی» قطعی است و هنوز اسم ترانه‌سراهای دیگر این مجموعه به بیرون درز پیدا نکرده است.

مهدی مقدم اواخر سال گذشته توانست مجوزهای لازم برای فعالیت رسمی خود در بازار موسیقی را کسب کند و پس از آن چند تک‌قطعه منتشر کرد. تک‌قطعات او فضاهای متفاوتی داشتند اما اغلب مورد توجه مخاطبان‌اش قرار گرفتند و آنها منتظر آلبوم رسمی خواننده شاخص‌شان هستند.


بهنام صفوی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

آنطور که از صحبت‌هایش برمی‌آید، با انرژی مشغول کار روی آلبوم جدیدش است. به بیماری پشت کرده و ظاهراً برنامه‌های زیادی برای این روزها دارد. مهم‌ترین آنها انتشار آلبوم جدیدش است.

«بهنام صفوی» در حال حاضر از جدیدترین مجموعه خود با عنوان «معجزه» یاد می‌کند و به سراغ چهره‌های مطرح موسیقی پاپ رفته است. چهره‌هایی که برخی از آنها برای اولین بار است با بهنام صفوی همکاری می‌کنند و برخی از آنها هم در گذشته کنار این خواننده بوده‌اند.

«بهروز صفاریان»، «افشین یداللهی»، «مهران عباسی»، «آرون حسینی»، «میلاد ترابی»، «معین راهبر»، «حسین غیاثی»، «محمد کاظمی» و «روزبه بمانی» از جمله هنرمندانی هستند که در آلبوم جدید خواننده «عشق من باش» حضور دارند.

البته درباره سایر برنامه‌های بهنام صفوی هم باید بگوییم که او پیش از محرم و با همت شرکت «اکسیر نوین» کنسرتی را در برج میلاد تهران برگزار کرد و قرار است در زمستان تور کنسرت‌های خودش را آغاز کند.


رضا صادقی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

خواننده مشکی‌پوش موسیقی پاپ قرار است که این بار به شکل متفاوتی انتشار آلبوم را تجربه کند. «رضا صادقی» به زودی آلبوم «شب بارونی» را به صورت اینترنتی در اختیار مخاطبان‌اش قرار خواهد داد.

تمامی مراحل لازم برای اخذ مجوزهای این آلبوم انجام شده و قرار است که از طریق سایت «بلک‌شاپ» به فروش برسد.

عواید حاصل از فروش این آلبوم هم به کودکان کار اختصاص می‌یابد. صادقی اسفند سال گذشته آلبوم «فقط گوش کن» را در بازار منتشر کرد و با آن اثر توانست به جمع نامزدهای بهترین آلبوم پاپ در سومین جشن سالانه ما هم راه پیدا کند.

انتظار می‌رفت امسال هم آلبوم فیزیکی در بازار از خواننده «وایسا دنیا» بشنویم اما تصمیم او بر آن شد تا به سراغ مجموعه‌ای آنلاین برود. در جدیدترین اثر رضا صادقی چهره‌هایی نظیر «بابک صحرایی»، «نیکان»، «فرشید ادهمی» و… حضور دارند و شب یلدا به عنوان زمان انتشار این اثر تعیین شده است.


علی لهراسبی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

اگر تک‌قطعاتی که طی چندماه اخیر با صدای «علی لهراسبی» منتشر شده را پیش‌زمینه‌ای برای فضای آلبوم جدید او قلمداد کنیم، باید منتظر یک مجموعه اکتیو و ریتمیک با صدای این خواننده باشیم. اما اینها قطعی نیست و این خواننده طی سال‌های اخیر یکی از چهره‌های غیرقابل پیش‌بینی این حوزه بوده است.

علی لهراسبی برای آلبوم جدیدش، نقبی به گذشته زده و با افرادی همکاری کرده که سابقه آثار موفق زیادی با آنها دارد. مهم‌ترین این چهره‌ها بهروز صفاریان است که به گفته لهراسبی علاوه بر سمت مشاوره در آلبوم، چند قطعه را هم تنظیم خواهد کرد.

«مونا برزویی»، «زهرا عاملی»، «پازل بند»، «مهرزاد امیرخانی»، «حدیث دهقان» و «حمید نصراللهی» از جمله چهره‌های حاضر در مجموعه جدید علی لهراسبی هستند.

تاکنون هم زمان انتشار دقیقی برای آلبوم جدید علی لهراسبی عنوان نشده اما فاصله انتشار آلبوم‌های اخیر این خواننده دو سال بوده است. یعنی آلبوم‌های «چهارده»، «تصمیم» و «روبات» را دقیقاً به فاصله دو سال از یکدیگر در بازار منتشر کرده است.


مانی رهنما

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

«مانی رهنما» هم از جمله خوانندگانی است که باید زمستان ۹۴ را فصل بازگشت مجدد او به بازار موسیقی بنامیم. او چندی پیش درباره آلبوم جدید خود گفت: «در حال تولید قطعاتی هستم و به امید خدا خبرهای خوبی دارم.

تمام تلاش من این است که یکی از این آلبوم‌ها را در سال جاری روانه بازار کنم و به گوش مخاطبانم برسانم؛ چرا که مدت‌ها است شرمنده این دوستان هستم.

درباره عوامل تولید آلبومی که با صدای من به زودی منتشر می‌شود، نمی‌توانم اطلاعات دقیقی را عنوان کنم و دوست ندارم جزئیاتی که بیان می‌کنم ناقص باشد.

پس از انتخاب و قطعیت آثاری که قرار است در این مجموعه قرار بگیرد، حتماً اطلاعات لازم را از طریق سایت  ما در اختیار مخاطبان قرار می‌دهیم تا عزیزانی که محبت دارند از روند کار باخبر باشند.»

با احتساب این کلیاتی که مانی رهنما در اختیار ما قرار داد، نمی‌توان درباره محتوای آلبوم او اظهارنظر دقیقی داشت.

اما این خواننده طی سال‌های اخیر در آثار خود تیم تولید تقریباً ثابتی داشته و به احتمال زیاد چهره‌هایی که در آلبوم‌های «من و تو»، «کجا به خنده می‌رسیم؟» و سایر تک‌قطعاتش همکاری کرده، این بار هم در کنارش حضور داشته باشند.


مسعود امامی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

از سال گذشته و پس از انتشار آلبوم «همیشگی» روند متفاوتی را در زمینه انتشار تک‌قطعات و آثارش در پیش گرفت و همان زمان اعلام کرد که آلبوم بعدی او سال آینده منتشر می‌شود.

«مسعود امامی» در گفتگویی که آبان‌ سال جاری با سایت ما داشت، دی‌ماه را به عنوان زمان انتشار اثر جدیدش عنوان کرد. اثری که تهیه‌کننده‌اش «سحر سلامت» خواهد بود و به گفته امامی، مشغول طراحی یک سیستم جدید برای پخش اثر خود هستند.

حال باید تا زمان انتشار آلبوم جدید او که «زیباترین» اسم دارد، صبر کرد و دید که آیا واقعاً اثر او با سیستم جدید پخش می‌شود یا باز هم او پس از توزیع آلبوم خود از سیستم پخش گلایه خواهد داشت؟

درباره دست‌اندرکاران آلبوم «زیباترین» هم باید بگوییم که «سونیا مکاری‌پور»، «حسن علیشیری»، «محمد چناری»، «نرگس جعفری»، «حامد حسینی»، «هومن نامداری»، «انوشیروان تقوی»، «علی حسین‌زاده» و «آرتین زمانی» همراهان مسعود امامی در این اثر هستند.

خواننده قطعه «امون بده» اصولاً یک چهره عاشقانه‌خوان است و خودش هم درباره آلبوم «زیباترین» می‌گوید که این احساسی‌ترین مجموعه او خواهد بود.


امید حاجیلی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

اگر آلبوم جدید «امید حاجیلی» به زمستان امسال برسد، یقیناً لقب ریتمیک‌ترین آلبوم سال را یدک خواهد کشید. شواهد برآمده از پست‌های پیچ اینستاگرام و مصاحبه‌های ماه‌های گذشته این خواننده نشان می‌دهد که او برای توزیع دومین آلبوم خود در زمستان ۹۴ عزمی راسخ دارد.

اما تاکنون زمان قطعی از سوی او عنوان نشده است. قطعاً این بار هم طبق روال اغلب آثار امید حاجیلی، بار اصلی بخش موسیقایی آلبوم بر عهده خودش خواهد بود.

این خواننده سال گذشته در یکی از مصاحبه‌های خود دلیل فاصله هفت‌ساله بین آلبوم اول و دومش را همین مسأله عنوان کرده بود که خودش همه کارهای بخش موسیقی را انجام می‌دهد.

ناگفته نماند که حاجیلی در بخش ترانه هم دستی بر آتش نگارش دارد و به نظر برسد در آلبوم جدید، ترانه‌های خودش را هم بخواند. اولین آلبوم امید حاجیلی به اسم «آلگرو» در سال ۸۷ به بازار عرضه شد و در ادامه، فقط تک‌قطعه منتشر کرده است.

او یکی از موارد نادر در موسیقی ایران به حساب می‌آید که تا کنون توانسته تنها با یک آلبوم و چند تک‌قطعه، سانس‌های متعدد کنسرت در تهران و شهرستان‌ها برگزار کند. قطعاً با انتشار آلبوم جدید، تحولات اساسی هم در کنسرت‌های او رخ خواهد داد و حتی به نظر برسد شاهد تور بین‌المللی او هم باشیم.


مهدی یغمایی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

این بار بر خلاف آلبوم «یه دنیا حرف» گویا سرگرمی از حاشیه و اتفاقات جنجالی نیست. «مهدی یغمایی» این بار در سکوت و بدون حرف‌وحدیث کارهای تولید آلبوم جدیدش را پیگیری ‌کرد.

اثری که فعلاً از آن با عنوان «چمدون تو» یاد می‌شود و آماده انتشار است. به احتمال خیلی زیاد این اثر در میان آلبوم‌های زمستانی بازار موسیقی قرار خواهد گرفت. «چمدون تو» با صدای مهدی یغمایی شامل ۱۳ قطعه است و او این بار با چهره‌های گوناگونی همکاری کرده است.

«علی ایلیا»، «حمید خلف‌بیگی»، «حامد صوفی‌پور»، «علیرضا قرایی‌منش»، «وحید پویان»، «فرزاد ماهان»، «میلاد اکبری»، «حسام‌الدین ناصری» و «هومن آزما» از جمله‌های ترانه‌سراها و موزیسین‌های حاضر در این اثر هستند.

بخشی از آهنگسازی قطعات هم توسط خود یغمایی انجام شده است. قرار است که پس از انتشار این آلبوم، کنسرت‌های مهدی یغمایی هم آغاز شود و او امید دارد تا بالاخره طلسم اجراهای زنده او در تهران شکسته شود.


علی شوکت

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

«علی شوکت» در حال سپری‌کردن دوره گذار به فصل جدید فعالیت‌های هنری‌اش است. دوره‌ای که اغلب خواننده‌ها آن را پشت سر می‌گذارند و پس از چند زمان سکوت، با اتفاقات جدید به جمع مخاطبان خود بازمی‌گردند.

شوکت این روزها کارهای هنری خود را با گروه «نقطه‌دار» پیگیری می‌کند. مدیر هنری این گروه هم «بهاره رهنما»، بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است.

این برای اولین بار است که یک بانوی بازیگر به شکل جدی، موسیقی را تجربه می‌کند. علی شوکت، بهاره رهنما و گروه نقطه‌دار این روزها در ترکیه به سر می‌برند و قصد ضبط یک موزیک‌ویدئو را دارند.

ویدئوی جدید آنها با همکاری یک تیم ایرانی و بر اساس اصول رسمی و مجاز داخلی ساخته می‌شود.

گروه نقطه‌دار در ادامه به کانادا سفر خواهد داشت تا در یک تئاتر ایرانی به کارگردانی «یوسف صیادی» قطعاتی را اجرا کند. اما هم‌زمان آلبوم جدید علی شوکت با مدیریت هنری بهاره رهنما هم در حال ضبط و انتخاب قطعه است.

اغلب ملودی و تنظیم‌های این مجموعه اثری از خود علی شوکت است. در بخش ترانه هم شنونده آثار چهره‌هایی نظیر «حسین غیاثی»، «میثم یوسفی»، «رامبد خانلری» و «بهاره رهنما» خواهیم بود.


امین رستمی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

«امین رستمی» قصد کرده که این بار فاصله بین آلبوم‌هایش کمتر از ۵ سال باشد. فاصله بین آلبوم اول و دوم ۵ سال شد اما سومین اثر رسمی این خواننده، فاصله دوری تا انتشار ندارد.

زمان دقیق توزیع این اثر عنوان نشده اما احتمال شنیده شدن آن تا پایان سال جاری وجود دارد. اخبار اولیه از آلبوم جدید رستمی، حکایت از آن دارد که «کوشان حداد»، «فرید احمدی»، «معین راهبر»، «مهرزاد امیرخانی»، «علی ایلیا» و «پاشا یثربی» از جمله چهره‌هایی هستند که حضورشان در این مجموعه قطعی شده است.

با توجه به این چهره‌های متنوع، این احتمال وجود دارد که امین رستمی دست به تغییرات گسترده‌ای در سبک و سیاق آثارش زده باشد. این خواننده در ماه شهریور کنسرتی را به میزبانی سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار کرد و احتمالاً تا پایان سال باز هم روی استیج حاضر شود.


گرشا رضایی

یخ زمستان امسال با انتشار کدام آلبوم پاپ آب می‌شود؟

اولین آلبوم رسمی این موزیسین هم قرار است شب یلدا منتشر شود. «گرشا رضایی» از جمله خواننده‌های مولف است که در زمینه آهنگسازی، ترانه‌سرایی و تنظیم هم فعالیت دارد.

در آلبوم «آبی» هم همین روال را دنبال کرده و بخش عمده قطعات ساخته خودش است. گرشا رضایی قصد ندارد یک اثر صرفاً پاپ را روانه بازار کند و در عین بهره‌گیری از اِلِمان‌های موسیقی الکترونیک و پاپ، گرایش‌هایی هم به سمت موسیقی فولک داشته است.

سازبندی آلبوم او هم از این قاعده پیروی کرده و شنونده نوای سازهای متنوعی در این مجموعه هستیم. گرشا رضایی تاکنون تک‌قطعاتی نظیر «سوار و اسب و بارون» و «فانوس» را منتشر کرده که در آنها هم رنگ و بوی موسیقی محلی وجود داشت.

البته شنیده‌شده‌ترین قطعه‌ای که تاکنون با صدای گرشا رضایی پخش شده، قطعه «دولت مخفی» است. تیتراژ سریالی به همین اسم که سال گذشته از شبکه دوم سیما پخش شد و نسخه اصلی آن از طریق سایت ما در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

چهره‌های دیگر

خوانندگان زیادی از فرصت تعطیلی دوماهه کنسرت‌ها بهره برده و کارهای آلبوم‌های جدید خود را به جریان انداخته‌اند. «عماد طالب‌زاده»، «شهاب رمضان»، «علی اصحابی»، «امیرعباس گلاب»، «علیرضا طلیسچی»، گروه «سون» و «رضا یزدانی» از جمله این خواننده‌ها هستند.

معرفی آلبوم‌های جدید در زمستان ۹۴

لطفا نظر خود را درباره معرفی آلبوم‌های جدید در زمستان ۹۴ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن