مشاور وزیر ارشاد: ایران اسلامی طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است

مشاور وزیر ارشاد: ایران اسلامی طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه مشاور وزیر ارشاد: ایران اسلامی طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:فارس: مشاور وزیر ارشاد:
ایران اسلامی طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ایران اسلامی به برکت قرآن و عترت، طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است.

خبرگزاری فارس: ایران اسلامی طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، عفت شریعتی ظهر امروز در جلسه بررسی نقش و جایگاه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با مشهد پایتخت فرهنگی اسلامی ۲۰۱۷ با اشاره به نقش فرهنگی و معرفتی پایتخت معنوی کشور اظهار کرد: عظمت معنوی و فرهنگی مشهد بر هیچکس پوشیده نیست زیرا امروز منظقه مشهد طلایه‌دار معنویت و معرفت است. وی ادامه داد: در شرایطی که جهان اسلام با اغتشاشات فراوان از سوی نظام سلطه روبه‌رو است و توطئه‌های فراوانی از سوی استکبار علیه نظام اسلامی به کار می‌رود، ایران اسلامی به برکت قرآن و عترت، طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است. مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ گفت: این اتفاق می‌تواند بیانگر عظمت نظام ولایی باشد بنابراین استدعا داریم برای مشهد ۲۰۱۷ در تمام عرصه‌ها سنگ تمام گذاشته شود. معاون طرح و برنامه‌ریزی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در ادامه با اشاره به فراگیر شدن موضوع مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی اظهار کرد: پس از انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی در سال ۲۰۱۷، شورای سیاستگذاری با حضور مسئولان کشوری شکل گرفت. کاظم دبیری ادامه داد: شورای استانی مشهد ۲۰۱۷ نیز با ریاست استاندار شکل گرفته و در ذیل آن چهار کمیته فعالیت‌های عمرانی، بین‌الملل، ستاد هماهنگی شهری و ستاد هماهنگی فعالیت‌ها و رویدادهای فرهنگی شکل گرفته است.

۹۴/۱۰/۱۰ – ۱۲:۵۵

مشاور وزیر ارشاد: ایران اسلامی طلایه‌دار همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین‌المللی است

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن