مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد ایجاد تصفیه‌خانه‌ فاضلاب خانگی و صنعتی در اولویت ۲ وزارتخانه

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد ایجاد تصفیه‌خانه‌ فاضلاب خانگی و صنعتی در اولویت ۲ وزارتخانه

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد ایجاد تصفیه‌خانه‌ فاضلاب خانگی و صنعتی در اولویت ۲ وزارتخانه را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:فارس: مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد
ایجاد تصفیه‌خانه‌ فاضلاب خانگی و صنعتی در اولویت ۲ وزارتخانه
مدیرکل حفاظت محیط‌زیست مازندران گفت: ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب‌های خانگی و صنعتی اولویت وزارت نیرو و محیط‌زیست در شمال کشور است.

خبرگزاری فارس: ایجاد تصفیه‌خانه‌ فاضلاب خانگی و صنعتی در اولویت 2 وزارتخانه

ناصر مهردادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اعلام اینکه کنترل و پایش زیست‌محیطی واحد صنعتی و تولیدی پویا چوب مورد توجه کارشناسان محیط‌زیست قرار گرفت، اظهار کرد: کارشناسان اداره نظارت و پایش زیست‌محیطی این اداره‌کل به‌صورت سرزده از شرکت پویا چوب بازدید و پایش زیست‌محیطی انجام شد. وی با بیان اینکه در راستای بازدیدهای شبانه و خارج از ساعات اداری که به‌منظور بررسی وضعیت زیست‌محیطی صنایع و واحدهای تولیدی و خدماتی استان انجام می‌شود، افزود: کارشناسان اداره نظارت و پایش حفاظت محیط‌زیست مازندران به همراه بازرسان اعزامی از سازمان مرکزی از شرکت پویا چوب بازدید و ضمن سرکشی از قسمت‌های مختلف این واحد نمونه‌گیری لازم از تصفیه‌خانه فاضلاب آنان نیز انجام شد. مدیرکل حفاظت محیط‌زیست مازندران با اشاره به اینکه نزدیکی دریا به منظقه و نبود تصفیه‌خانه‌های صنعتی و شهری مشکلات زیست‌محیطی را افزایش داده است، گفت: با پیگیری‌های حفاظت محیط زیست و وزارت نیرو اولویت تصفیه‌خانه‌های صنعتی و خانگی را برای شمال کشور لحاظ کرد. این مسئول اضافه کرد: با پیگیری‌های مکرر با شرکت شهرک‌های صنعتی تصفیه‌خانه واحدهای صنعتی مازندران مورد توجه ویژه قرار گرفت. مهردادی بیان کرد: اداره نظارت و پایش‌ اداره کل حفاظت محیط‌زیست مازندران به منظور کنترل و نظارت بیشتر بر واحدهای مختلف صنعتی و خدماتی و ترغیب این واحدها به رعایت مسائل زیست‌محیطی اقدام به انجام گشت‌های شبانه کرده که این بازدیدها طی دو سال اخیر انجام شد و همچنان نیز ادامه دارد. *دستگیری شکارچیان متخلف در گلوگاه و نور وی در بخش دیگری با اعلام اینکه شکارچی متخلف در شهرستان‌های گلوگاه و نور دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان گلوگاه موفق شدند ۶ شکارچی متخلف را در منطقه جلگه‌ای و ساحلی این شهرستان دستگیر کنند. مدیرکل حفاظت محیط‌زیست مازندران، تصریح کرد: از شکارچیان متخلف ۶ قبضه سلاح که دو قبضه دو لول و چهار قبضه ساچمه زنی، پنج قطعه مرغابی، ۶ قطعه باکلان، یک قطعه فلامینگو و یک قطعه کشیم به همراه آلات و ادوات شکار کشف و ضبط و متخلفان با انجام اقدامات لازم به مراجع قضایی معرفی شدند. مهردادی با بیان اینکه ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان نور با همکاری پلیس انتظامی منطقه بلده طی ایست و بازرسی خودروها در محور هردورود رزن، گلندرود و چمستان موفق به کشف و ضبط ۶ قبضه اسلحه (دو قبضه قاچاق، چهار قبضه مجاز) شدند، گفت: پرونده این متخلفان شکار نیز به مراجع قضایی ارسال شد. انتهای پیام/۸۶۰۰۶/ر۳۰/

http://fna.ir/XRQDUJ

۹۴/۰۹/۲۹ – ۰۲:۲۹

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد ایجاد تصفیه‌خانه‌ فاضلاب خانگی و صنعتی در اولویت ۲ وزارتخانه

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن