X

خرید ساعت

مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد!

مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد!

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد! را ببینید.


مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد! خبر هولناک بریده شدن سر دو کودک ۴ و ۶ ساله بدست مادرشان ، مردم گچساران را در بهت و وحشت فرو برد . مادر بی‌رحم پس از بریدن سر کودکانش از مرگ نجات یافت. روابط عمومی نیروی انتظامی گچساران طی اطلاعیه‌ای اعلام […]

مجله اینترنتی ایران استایل

1839654996

مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد!

خبر هولناک بریده شدن سر دو کودک ۴ و ۶ ساله بدست مادرشان ، مردم گچساران را در بهت و وحشت فرو برد . مادر بی‌رحم پس از بریدن سر کودکانش از مرگ نجات یافت. روابط عمومی نیروی انتظامی گچساران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مادر گچسارانی با سابقه بیماری روانی دو کودک خود را کشت و سپس اقدام به خود زنی کرد.

این اتفاق هولناک در شهرک هدایت و  صبح یکشنبه ۲۲ آذر اتفاق افتاد و  فاطیمای ۶ ساله و امیر ۳ ساله قربانیان این قتل بودند که قربانی بیماری روانی مادر خود شدند.این زن سابقه بیماری روانی دارد و هنگام ارتکاب قتل، داروهای تجویزی از سوی پزشک تمام کرده بود.براساس گزارش پلیس، این بیمار روانی پس از قتل دو فرزند خود با چاقو خودزنی و سه قسمت از بدن خود را زخمی کرده است.

مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد!1839654996

نیروی انتظامی با هماهنگی قوه قضاییه این بیمار روانی را به بیمارستان منتقل و پزشکان وی را تحت درمان قرار داده اند.دو کودک شش و چهار ساله دو قربانی این حادثه هستند.به گفته همسایه ها این خانواده در شهرک هدایت منظقه دوگنبدان ساکن بودند؛پدر دو کودک قربانی یک کارگر ساده است.

مادر ۳۷ ساله گچسارانی پس از وقوع این جنایت و اقدام به خودزنی به خانه پدرش می‌رود و جنایت را فاش می‌کند. همچنین شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این زن تحت مراقبت‌های ویژه خانواده بوده است و خواهرش در کنارش بوده که زمان جنایت جهت تهیه نهار از خانه بیرون رفته بود.هم اکنون اجساد دو کودک جهت تکمیل پرونده و شناسایی علت تامه مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

گرداوری:ایران استایل

مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد!

لطفا نظر خود را درباره مادر قاتل بی رحمی که سر دو کودک خود را ضبح کرد! با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *