ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی

ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی را ببینید.

ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی

ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی

 

این روزها پدر گلشیفته فراهانی یعنی بهزاد فراهاني سرشار است از گلایه و نارضایتی. او چند روز پيش در گفتگو با يکي از سايت ها عنوان کرد که قرار است ايران را براي هميشه ترک کند. با او تماس گرفتيم تا از صحت و سقم اين خبر مطلع شويم. او در پاسخ به ما گفت: «من نگفته ام مي خواهم ايران را ترک کنم. من گفتم چون نمي توانم تئاتر کار کنم ايران را ترک مي کنم و اين موضوع را تاييد مي کنم.»

 

بهزاد فراهاني بازیگر سینما به گزارش پارس ناز می گويد شرايط ادامه فعاليت در حوزه تئاتر در ايران براي او فراهم نيست و مديران و سردمداران اين عرصه با او سر ناسازگاري دارند. او همچنين ادامه مي دهد: «فکر نمي کنم بشود ديگر در اين مملکت هيچ کاري انجام داد. شرايط نااميدکننده تر از آن چيزي است که حتي تصورش را مي کردم. به من نه پول مي دهند نه امکان فعاليت در تئاتر را دارم. اينگونه است که فکر مي کنم ديگر در تئاتر اين مملکت جايي ندارم.»

ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی

بهزاد فراهاني: ممنوع التصوير نيستم؛ ممنوع الزندگي ام!

 

از او پرسيديم چرا به کار در تلويزيون و سينما فکر نمي کند و آيا در آن مديوم ها هم شرايط اينقدر بغرنج است؛ که در پاسخ بگزارش پارسناز  مي گويد: «در سينما که اوضاع خيلي بدتر است! آنجا که ديگر مرکز مافيا است! خلقيات و مرام و مسلک من اصلا با اين قواعد همخواني ندارد. براي همين نمي توانم در آن دو حوزه هم کار کنم.»

 

از بهزاد فراهاني درباره اينکه چرا مانند بعضي جوانان کارگردان تئاتر دنبال تهيه کننده براي روي صحنه بردن نمايش هايش نمي گردد، مي پرسيم؛ و پاسخ او: «از اين کارها بلد نيستم و آنها هم اگر به سن من برسند هرگز اين کار را نمي کنند و احتمالا خودشان را مي کشند!»

 

در پايان از بهزاد فراهاني پرسيديم آيا در تلويزيون ممنوع التصوير است و اينطور شنيديم: «خير ممنوع التصوير نيستم. سريالي هم کار کرده ام و قرار است پخش شود. فکر مي کنم بيش از آنکه ممنوع التصوير باشم، ممنوع الزندگي ام.»

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

بیوگرافی کامل بهزاد فراهانی

 

شایعه آزاده نامداری و آذرخش فراهانی به واقعیت پیوست

 

رابطه آزاده نامداری و آذرخش فراهانی

 

بیوگرافی گلشیفته فراهانی +عکس

 

خبر فوری : مادر شقایق فراهانی هم کشف حجاب کرد

 

انتشار فیلم گلشیفته فراهانی پس از ۱۰ سال + عکس

 

عکس های گلشیفته فراهانی در جشنواره ونیز

 

بیوگرافی شقایق فراهانی

 

اکران فیلمی از گل‌شیفته فراهانی: ماه رمضان در تهران..!

 

 

 

 

ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی

لطفا نظر خود را درباره ماجرای ترک ایران توسط پدر گلشیفته فراهانی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *