لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو | پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمیپورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

dsgetreasfلابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو را ببینید.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو

لیزر مونالیزا تاچ یک درمان غیر جراحی برای آتروفی واژن است که از سال ۲۰۱۳ میلادی توسط متخصصان بانوان استفاده می‌شود. در این نوشته می‌خواهیم راجع به لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا صحبت کنیم.

در این مقاله می‌خوانید:

 • کاهش استروژن، خشکی واژن، مشکلات آزاردهنده
 • برطرف کردن آتروفی واژن با لیزر مونالیزا
 • مشکلات لابیای بزرگ
 • لابیاپلاستی، چاره‌ساز مشکلتان می‌شود
 • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا
 • مزایای لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

کاهش استروژن، خشکی واژن، مشکلات آزاردهنده
افت استروژن در بانوان همراه با یائسگی، یا حتی در دوران شیردهی پس از زایمان، باعث ایجاد یک سری مشکلات می‌شود که تاثیر زیادی بر زندگی اجتماعی و روابط شخصی افراد دارد.
از جمله آزار دهنده‌ترین این مشکلات، واژینیت آتروفیک (آتروفی واژن) است که باعث کمبود آبرسانی به سلول‌های مخاط واژن می‌شود.


بیشتر بخوانید: لیزر آتروفی واژن موثر است؟


این وضعیت باعث نازک شدن تدریجی مخاط واژن و مجرا می‌شود که خشکی واژن، سوزش و اذیت شدن مداوم آن نتیجه واژینیت آتروفیک است.
خانم‌ها اغلب در مورد آن صحبت نمی‌کنند به این دلیل که آن را نتیجه طبیعی دوران یائسگی و پس از زایمان می‌دانند.
به لطف تکنیک‌های نوآورانه لیزر مانند لیزر مونالیزا تاچ، این مشکلات می‌تواند با روشی ایمن و بدون درد پیشگیری و برطرف شود.
یکی از تاثیرات واژینیت آتروفیک دیسپارونیا، درد هنگام رابطه جنسی است.
واژن آتروفیک، نازک، شکننده، فاقد قابلیت ارتجاعی، خشک و بدون چربی است که باعث ایجاد درد هنگام مقاربت جنسی و یک سری عواقب منفی در رابطه زن و شوهر می‌شود.
نتیجه این‌که زوج و به ویژه زن، حس‌هایی ناخوشایند را تجربه می‌کنند و در نهایت ممکن است زن تمایلی به برقراری رابطه جنسی نداشته باشد.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو

برطرف کردن آتروفی واژن با لیزر مونالیزا
لیزر مونالیزا، اثرات آتروفی واژن را با یک درمان ساده ۵ دقیقه‌ای خنثی می‌کند که باعث تکثیر سلول‌ها و بازیابی قدرت دیواره واژن و خون‌رسانی در این منطقه می‌شود.
روش مونالیزا تاچ، مزایای قابل توجهی نسبت به گزینه‌های درمانی دیگر دارد زیرا به جای کار روی علائم، مواردی را ایجاد می‌کند که باعث درمان آتروفی واژن می‌شوند.
مونالیزا تاچ نسبت به درمان‌های فعلی، ماندگاری بیشتر ایجاد می‌کند و گزینه‌ای جدید و موثر را ارائه می‌دهد.
مونالیزا تاچ از دانش در زمینه‌های مختلفی از جمله پوست و زیبایی استفاده می‌کند تا یک درمان موثر برای تحریک سلول‌های فیبروبلاست و بهبود روند بازسازی طبیعی در پوست ارائه دهد.

مشکلات لابیای بزرگ

مونالیزا تاچ از دانش در زمینه‌های مختلفی از جمله پوست و زیبایی استفاده می‌کند تا یک درمان موثر برای تحریک سلول‌های فیبروبلاست و بهبود روند بازسازی طبیعی در پوست ارائه دهد.

لابیاپلاستی را می‌توان به دلایل مشکلات سلامتی، زیبایی یا هر دو انجام داد. بزرگ یا کشیده شدن لابیا می‌تواند به مشکلات مختلفی منجر شود:

 • هنگام پوشیدن لباس تنگ یا لباس شنا دچار ناراحتی و تحریک می‌شوید.
 • ورزش، فعالیت‌های بدنی و رابطه جنسی، سخت و حتی دردناک می‌شود.
 • خطر عفونت‌های شایع وجود دارد که می‌تواند به دلیل لابیاهای بزرگ رخ دهد.
 • داشتن لابیاهای بزرگ می‌تواند در کاهش اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی داشته باشد و باعث شود شما در موقعیت‌های صمیمی، خجالت بکشید.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو
لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا، چاره‌ساز مشکلتان می‌شود
خوشبختانه با لابیاپلاستی می‌توان این مشکلات را برطرف کرد.
هدف اصلی این روش، کاهش لابیای مینور است. همچنین ممکن است برای اصلاح لابیاهای نامتقارن هم از این روش استفاده شود.
جراحی لابیا همراه بی‌حسی موضعی انجام و با بخیه‌های قابل جذب بسته می‌شود.

لیزر CO2 به طور خاص برای رفع خشکی، سوزش، بی‌اختیاری ادرار و درد هنگام مقاربت جنسی طراحی شده است.

بیشتر خانم‌ها بعد از حدود یک هفته می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند و شش هفته پس از عمل، هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا
در حالی که جراحی در کاهش اندازه لابیا موثر است، در شرایط جوانسازی حاصل از آن محدودیتی وجود دارد.
اینجاست که لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چاره‌ساز می‌شود.
این روش غیر جراحی و تایید شده، انرژی زیادی را در داخل کانال واژن برای افزایش جریان خون در سلول‌ها و تولید کلاژن جدید ایجاد می‌کند.
لیزر CO2 به طور خاص برای رفع خشکی، سوزش، بی‌اختیاری ادرار و درد هنگام مقاربت جنسی طراحی شده است.
مونالیزا تاچ همچنین برای خانم‌هایی که به دلیل عوارض جانبی بالقوه مانند افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان و تخمدان قادر نیستند از استروژن‌درمانی استفاده کنند، یک گزینه بی‌خطر و موثر است.


بیشتر بخوانید: انواع هورمون‌درمانی در یائسگی و مزایای آن


لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو

مزایای لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

 • مونالیزا باعث تشکیل کلاژن در زیر پوست واژن، تکثیر سلول‌ها و بازیابی منبع خون می‌شود.
 • این روش در کمتر از ۳۰ روز پس از درمان، بافت جدید را در دیواره‌های واژن و مخاط محافظ، بازیابی می‌کند.
 • با بازیابی تعادل pH طبیعی مخاط واژن و هدف قرار دادن علل آتروفی واژن، بسیاری از علائم مانند خشکی واژن و تحریک و سوزش تا حد زیادی کاهش می‌یابد، یا از بین می‌رود.

  این روش درمان، بدون درد است و فقط چند دقیقه طول می‌کشد، بنابراین می‌توانید بدون نیاز به بهبودی طولانی‌مدت یا مراقبت‌های بعد از عمل، به کارهای مورد علاقه خود برگردید.

 • نکته مهم این‌که این روش عملا هیچ عارضه جانبی یا ناراحتی به همراه ندارد.
 • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیاز به بیهوشی ندارد.
 • این روش درمان، بدون درد است و فقط چند دقیقه طول می‌کشد، بنابراین می‌توانید بدون نیاز به بهبودی طولانی‌مدت یا مراقبت‌های بعد از عمل، به کارهای مورد علاقه خود برگردید.
 • اکثر بیماران، نتایج اولیه را فقط چند روز پس از لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تماشا می‌کنند و از اینکه درمان و بهبودی‌شان عاری از ناراحتی است، متعجب می‌شوند.
 • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نسبت به روش جراحی، هزینه‌های کمتری دارد. 
 • در لابیاپلاستی با لیزر، نیازی به بخیه نیست، در نتیجه جای زخم هم باقی نمی‌ماند. 

برای آگاهی بیشتر ازدوران نقاهت و طول عمل به سراغ دکتر فاطمه ارشادی رفتیم. از شما دعوت می کنیم ویدئو زیر را تماشا کنید.  

 

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو با ما در میان بگذارید.

بازدید : 97 views بار
بیوگرافی نویسنده aryan :
لطفا با نظرات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب کمک کنید.شما هم می توانید برای ما مطلب ارسال نمایید. ..................................................................................................................... پرتال1 یکی از بروز ترین سایت خبری و تفرحی هست که مفتخر هست به روز ترین مطالب رو در اختیار کاربران قرار بده ..................................................................................................................... درباره نویسنده: امید هستم نویسنده سایت خبری و تفریحی پرتال یک و به کمک دوستان و کاربران انشالله بتونیم بهترین مطلب رو در سایت انتشار کنیم پیشنهاد های خودتون رو برای ما از طریق تماس با من ارسال کنید .....................................................................................................................
پربازدید ترین ها
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه در "لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا/ ویدئو""

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.


برچسب ها

2015 اسم کتاب برای مسابقات خندوانه اسم کتاب های مسابقه خندوانه بهترین عکس های سال 2015 جنیفر لوپز بیوگرافی و عکس های جدید جنیفر لوپز تزریق چربی به باسن و سینه و هیکل و اندام جدیدترین عکس های شخصی جنیفر لوپز جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی خرید داکت بزرگنمایی صفحه موبایل خرید داکت بزرگ کردن صفحه موبایل خرید داکت موبایل خرید صفحه بزرگ نمایی موبایل و تبلت خرید فلاش سلفی خرید فلاش موبایل خرید مینی فلش موبایل دانلود رایگان کتاب یک عاشقانه ی آرام به صورت pdf دانلود کتاب یک عاشقانه ی آرام درآمد سالیانه جنیفر لوپز زیبایی اندام جنیفر لوپز سایت فال گرفتن سایت مخصوص فال شغل جنیفر لوپز چیست؟ عکس شوهر جنیفر لوپز عکس نیوشا ضیغمی عکس های جدید بازیگران عکس های جدید نیوشا ضیغمی عکس های جدید و بروز جنیفر لوپز عکس های جدید و دیدنی بازیگران عکس های جدید و شخصی نیوشا ضیغمی عکس های جنیفر لوپز 2016 عکس های خنده دار عکس های خنده دار و جالب عکس های دیدنی نیوشا ضیغمی فال امروز فال روزانه فال روز و جدید فال های جدید و بروز لیست فیلم های جنیفر لوپز نیوشا ضیغمی کتاب های خندوانه کتاب های معرفی شده برنامه خندوانه کتاب یک عاشقانه ی آرام در خندوانه گالری عکس های جنیفر لوپز گالری عکس های نیوشا ضیغمی یک عاشقانه ی آرام در خندوانه

تبليغات متني

عکس
تصوير