X

خرید ساعت

فقط با تهدید و زور غذا می خورد

فقط با تهدید و زور غذا می خورد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فقط با تهدید و زور غذا می خورد را ببینید.

بیزحمت رژیم غذایی مناسب برا کودک ۶ساله رو بفرمایید. پسر من با هر ترفندی غذا خوب نمی خورد. داستان می خوام بگم بیشتر از من حرف می زند،

 سوال مخاطب نی‌نی‌بان:  بیزحمت رژیم غذایی مناسب برا کودک ۶ساله رو بفرمایید. پسر من با هر ترفندی غذا خوب نمی خورد. داستان می خوام بگم بیشتر از من حرف می زند، با هم درست می کنیم، نمی خورد. گرسنه مونده بازم نخورده. خلاصه هر کاری کرد ام فقط با تهدید می خوره می دانم درست نیست اما تنها راه بوده .
سزارین براساس نتیجه سونو یا تاریخ پریود؟

پاسخ دکتر اکبر کوشانفر، متخصص اطفال:

با افزایش سن کودک ، روند رشد او آهسته تر می شود که همین مسئله باعث کاهش اشتها و علاقه کودک به غذا می شود. ، باید کودک خود را به یک متخصص اطفال یا دکتر تغذیه نشان دهید تا راهنمایی های لازم را برای افزایش اشتهای او دریافت کنید، و در صورت نیاز برای کودک شربت مولتی ویتامین و یا مکمل آهن تزریق شود. برای صبحانه می توانید به او خامه عسل بدهید. یک ساعت بعد از صبحانه برایش شیر و بیسکوئیت در نظر بگیرید. ناهار هم برنج و مرغ مناسب است. شام هم می توانید به او ۲ تا برش پیتزا بدهید. سعی کنید طبق سلیقه کودک برایش غذا درست کنید.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد. 

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

فقط با تهدید و زور غذا می خورد

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره فقط با تهدید و زور غذا می خورد با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *