X

خرید ساعت

فروش جنجالی تخمک های بانوان سرشناس + عکس

فروش جنجالی تخمک های بانوان سرشناس + عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فروش جنجالی تخمک های بانوان سرشناس + عکس را ببینید.

سالیان زیادی است که هر شخص آرزو میکند صاحب فرزندی زیبا و دارای خصوصیات مثبت باشد اما طبیعتا هر نوزادی شکل ظاهری و خصوصیات والدین خود را به ارث میبرد و ممکن است به همین دلیل باشد که مدلها و ستارگان ورزشی و سینمایی امریکایی توسط یک بنگاه ” اهدای تخمک” برای انجام یک تجارت سودآور دعوت شده اند.

 

با راه اندازی این بنگاه ” اهدای تخمک” بانوان زیبارو و یا دارای خصایص بارز جسمی و هوشی میتوانند تخمک های خود را به افرادی که خواهان آن هستند به مبلغ قابل توجهی بفروشند. این بنگاه با انتشار آگهی های تبلیغاتی در رسانه ها از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری میکند.

 

فروش جنجالی تخمک های بانوان سرشناس + عکس

 

 
برای مثال خانم ” رابین ماری” یک مدل سرشناس ۲۸ ساله است که از سال ۲۰۰۹ تا کنون با این بنگاه کار میکند و تا کنون سه بار تخمکهای خود را فروخته و ۳۰ هزار دلار درآمد داشته است.

 

به گزارش ایران ناز طبق قوانین این بنگاه هر شخص تنها ۶ بار مجاز به اهدای تخمک است. وی در این رابطه میگوید: من احساس خوبی از این کار دارم و این بهترین پیشنهاد کاری برای من در سال های آخر فعالیت حرفه ای ام به عنوان یک مدل بود.

 

موسس این بنگاه اهدای تخمک معتقد است این کار فرصتی در اختیار بانوان زیبایی قرار میدهد که دوران حرفه ای ورزش و یا کارهای هنری خود را به پایان رسانده و از نظر مالی به مشکل بر میخورند.

 

 

فروش جنجالی تخمک های بانوان سرشناس + عکس

لطفا نظر خود را درباره فروش جنجالی تخمک های بانوان سرشناس + عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *