X

خرید ساعت

فروش ادرار انسان در عربستان به جای ادرار شتر

فروش ادرار انسان در عربستان به جای ادرار شتر

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فروش ادرار انسان در عربستان به جای ادرار شتر را ببینید.

ادرار انسان

فروش ادرار انسان در عربستان به جای ادرار شتر

به گزارش توپ فان به نقل از دزفان : فروشگاهی که برای سود بیشتر ادرار انسان را بجای ادار شتر به فروش می رسانده تعطیل شد این فروشگاه در عربستان بوده است

عکس فروشگاهی که در آن ادرار انسان به جای ادرار شتر به فروش می رسید، به همت کارشناسان بهداشت در یک منظقه ساحلی عربستان تعطیل شد! روزنامه انگلیسی دیلی میل با انتشار تصاویری از بطری‌هایی که به عنوان “ادرار شتر” در فروشگاهی در منظقه ساحلی “قنفذه” در جنوب جده فروخته می شد، از تعطیلی این فروشگاه به دلیل فروش ادرار انسان به جای ادرار شتر خبر داد.
متصدی این فروشگاه که یک کارگر خارجی است، اعتراف کرده که در ۴ چهار سال گذشته، ادرار خود را با مایعات دیگر مخلوط می کرده و به مشتریانی که به دلیل خواص درمانی(!) ادرار شتر خواهان خرید آن بوده اند، می فروخته است.

\

کارشناسان بهداشت (!) در این منظقه عربستان، بیش از ۷۰ بطری را که به این روش پر شده و آماده فروش بود، کشف و ضبط کرده اند.
بر اساس هشدار سازمان بهداشت جهانی، شتر یکی از عوامل اصلی انتقال ویروس بیماری حاد تنفسی موسوم به کرونا به شمار می آید و از مردم عربستان و دیگر مناطق خواسته شده از نزدیک شدن به این حیوان خودداری کنند.
\
سعودی‌ ها و برخی دیگر از اعراب بر اساس احادیث جعلی و مضحک که در کتبی مانند «صحیح بخاری» به پیامبر خدا (ص) نسبت داده شده، ادرار شتر را دارای خواص درمانی می دانند و فروش آن در مغازه های عربستان بلا مانع است؛ به شرطی که تقلبی نباشد!

دزفان

فروش ادرار انسان در عربستان به جای ادرار شتر

لطفا نظر خود را درباره فروش ادرار انسان در عربستان به جای ادرار شتر با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *