فرمانده ناجا مطرح کرد تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های ناجا با حوزه‌های علمیه/رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگر

فرمانده ناجا مطرح کرد تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های ناجا با حوزه‌های علمیه/رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگر

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فرمانده ناجا مطرح کرد تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های ناجا با حوزه‌های علمیه/رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگر را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:فارس: فرمانده ناجا مطرح کرد
تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های ناجا با حوزه‌های علمیه/رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگرانی شدید دارند
فرمانده نیروی انتظامی گفت: از آنجایی که پلیس جمهوری اسلامی ایران حافظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب است، برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باید با حوزه علمیه ارتباط و همکاری داشته باشیم.

خبرگزاری فارس: تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های ناجا با حوزه‌های علمیه/رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگرانی شدید دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری عصر امروز در دیدار با آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری گفت: در دیدارهایی که با مقام معظم رهبری داشتیم ایشان همواره بر حفظ و ارتقای روحیه دینی، علمی و انقلابی در نیروی انتظامی تأکید داشته‌اند و از آن جایی که پلیس جمهوری اسلامی ایران حافظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب است به این نتیجه رسیدیم که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باید با حوزه علمیه ارتباط داشته باشیم. وی افزود: با فعالیت‌هایی که در دو دهه گذشته انجام شده، نیروی انتظامی تمام تلاشش را در راستای ارتقای بعد معنویش انجام داده و با هدایت‌های مقام معظم رهبری گام‌های خوبی در این زمینه برداشته است. فرمانده ناجا با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر صیانت از کارکنان نیروی انتظامی، تبیین کرد: با توجه به جلسات متعددی که با کارشناسان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که لازمه عمل به این دستور کمک گرفتن از حوزه علمیه است. وی، زمینه‌های همکاری حوزه علمیه و نیروی انتظامی را مورد توجه قرار داد و گفت: نیروی انتظامی به دلیل جنس کارش با آسیب‌های اجتماعی آشنایی گسترده‌ای دارد و برای تلاش در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه می‌تواند گرفتاری‌های جامعه را به مبلغین اطلاع دهد تا آنها با استفاده از ابزارهای تبلیغی به روشنگری در این زمینه بپردازند. اشتری با اشاره به تأثیرات سخنان مبلغین دینی در میان مردم، اظهار کرد: مردم به سخنرانان مذهبی علاقه فراوانی دارند و سخنانشان در آنها تاثیرگذار است بنابراین  مبلغین می توانند در سخنرانی‌های خود به ویژه در ایام محرم و فاطمیه به مسائل مرتبط با آسیب‌های اجتماعی بپردازند و این کار بسیار مؤثر خواهد بود. وی ادامه داد: سخنان کارشناسان دینی به مراتب موثرتر و مفیدتر از سخنان برخی مشاوران است چون عده‌ای از مشاوران سخنانی بر خلاف آموزه‌های دینی را به مردم منتقل می کنند. اشتری با بیان اینکه رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگرانی شدید دارند تاکید کرد: در جلساتی که به همراه سران سه قوه و فرماندهان نظامی کشور با رهبر انقلاب داشتیم ایشان دغدغه و نگرانی شدیدی نسبت به شبیخون و تهاجم فرهنگی داشتند به همین دلیل در آن جلسات بر تشکیل کارگروه‌هایی در این زمینه تاکید شد. انتهای پیام/۲۲۵۸/ذ۳۰

http://fna.ir/W866D3

۹۴/۰۹/۳۰ – ۱۸:۳۰

فرمانده ناجا مطرح کرد تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های ناجا با حوزه‌های علمیه/رهبر انقلاب نسبت به شبیخون فرهنگی نگر

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن