X

خرید ساعت

فال و طالع بینی روز شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴

فال و طالع بینی روز شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فال و طالع بینی روز شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ را ببینید.

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین فروردین ماه
از فشارهایی که روابط شخصی به شما وارد می کنند لذت می برید. تمایل ندارید که نظم موجود را به هم بزنید و به دنبال چیزهای جدید بروید. اما سعی نکنید احساسات ناراحت کننده ای را که ناگهان در درون تان می جوشد پنهان کنید. پذیرفتن آن ها به این معنی نیست که باید به همه ی شان عمل کنید. با خودتان صادق باشید تا پایه و اساس محکمی را رقم بزنید و بتوانید روابط معنی داری داشته باشید.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین اردیبهشت ماه
احساس می کنید لازم نیست که خودتان را درگیر جزییات کنید، چون دوستان قرار هست هر زمان لازم شد به کمک تان بیایند. اکنون باید درس مهمی در روابط تان بگیرید. به شما توصیه می شود که خودتان به تحلیل جزییات بپردازید تا مجبور نشوید آن ها را به دیگران توضیح دهید تا برای تان انجام شان دهند، کاری را که خودتان از پس اش برمی آیید به دیگران محول نکنید.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین خرداد ماه
امروز بسیار مشتاق هستید که از خلاقیت های تان بهره ببرید، اما حواس تان باشد که دچار توهمات نشوید. بهتر هست آستین های تان را بالا بزنید و از همین الآن دست به کار شوید. هر چه بیشتر کارها را به تعویق بیندازید، انجام دادن شان سخت تر خواهد شد. باید راهی پیدا کنید تا در عین توجه به تمایلات شخصی تان به وظایف تان هم برسید. یادتان نرود که شاد باشید و وظایف تان را با روی خوش انجام دهید.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین تیر ماه
امروز فرصت های مختلفی برای لذت بردن پیش روی تان قرار می گیرد، اما همه چیز به شما بستگی دارد که کدام راه را انتخاب کنید. اول از همه باید ترس های تان را کنار بگذارید و برای این که شادتر زندگی کنید دست به کار شوید. برای این که موفق شوید باید در لحظه حضور داشته باشید. اکنون باید از این فرصت استفاده کنید تا به نظر برسد بتوانید رویاهای تان را عملی کنید.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین مرداد ماه
امروز تضاد آشکاری وجود دارد بین کاری که انجام می دهید و احساسی که درباره ی آن دارید. می دانید که دقیقا هدف تان چیست و چه می خواهید، اما هنوز دست به کار نشده اید. اگر به ندای قلب تان گوش کنید به نظر برسد در نهایت نتیجه ی بهتری عایدتان شود.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین شهریور ماه
قصد ندارید آن چه را در درون تان می گذرد آشکار کنید، اما از دیگران انتظار دارید که همه چیز را صاف و ساده به شما بگویند. این طرز فکر ممکن هست شما را دچار مشکل کند، به ویژه اگر نخواهید دست از آن بردارید. بهتر هست هر چه در دل دارید بگویید، چون اعتماد یک جاده ی دو طرفه هست.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین مهر ماه
تا به حال داشتید به اهداف بلند مدت تان فکر می کردید، اما فعل و انفعالات کهکشانی طوری رقم خورده که امروز باید توجه تان را روی همان لحظه ای که در آن هستید قرار دهید. به نظر برسد اول اش فکر کنید که سرنوشت تان دارد تغییر دادن می کند، اما این طور نیست. فقط باید به ارزش های درونی تان پایبند بمانید و به وسیله ی آن ها مسیرتان را اصلاح کنید تا سرنوشت نهایی شما تغییر دادن نکند. مساله این جاست که چه طور قرار هست به مقصد برسید، نه این که اصل مقصد کجاست.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین آبان ماه
به نظر برسد فکر کنید که دیگران تلاش های شما را جدی نمی گیرند و هر چه می گویند فقط باعث دعوا بین شما می شود، اما خودتان می دانید که اصلا چیزی برای دعوا کردن وجود ندارد. اکنون باید با شرایط سختی که در روابط تان به وجود آمده دست و پنجه نرم کنید. چند قدم به عقب بردارید و یک نفس عمیق بکشید و بدانید که گذشت زمان خودش همه چیز را درست می کند. باید بخشی از انرژی های تان را روی کارهای سازنده سرمایه گذاری کنید تا کسی نتواند از موفقیت تان چشم پوشی کند.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین آذر ماه
امروز به سختی می توانید رویاهای تان را عملی کنید، چون اگر بخواهید با فشار کاری را جلو ببرید ممکن هست نتیجه ی معکوس بگیرید. بهتر هست به قدم هایی که برمی دارید بیشتر فکر کنید. حواس تان به مقصد نهایی باشد، اما یادتان نرود که در طول مسیر باید خیلی چیزها را اصلاح کنید تا بتوانید سریع تر به هدف تان برسید.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین دی ماه
اکنون علاقه ی چندانی ندارید که همه ی نقشه های تان را رو کنید، اما همه چیز از آن چه فکرش را می کنید آشکارتر هست و نیازی به گفتن شما نیست. حواس تان باشد که اطلاعات ضروری را بیش از حد پیش خودتان نگه ندارید، چون اگر دیگران بدانند که به کدام مسیر می روید برای تان بهتر هست. از این فرصت استفاده کنید تا اهداف تان را بگویید، به این ترتیب راحت تر می توانید مسیر موفقیت را طی کنید.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین بهمن ماه
اکنون تمایل دارید که همه ی امیدها و آرزوهای تان را در شخص دیگری پیدا کنید، کسی که بتواند شما را از همه ی نقص های تان نجات دهد. تردید دارید که حرف بزنید، چون می دانید که انتظارات تان از طرف مقابل غیر واقعی هست. برای این که نا امید نشوید، بهتر هست کمی از انتظارات تان کوتاه بیایید. وقتی حقیقت را بپذیرید، آن زمان خودتان می توانید مسیرتان را مشخص کنید و دیگر نیازی ندارید که دیگران این کار را به جای شما انجام دهند.

 

 

فال روزانه ۲۳ آبان متولدین اسفند ماه
می دانید که رفتارهای قدیمی دارد مانع رسیدن شما به اهداف تان می شود. بیش از حد دچار جزییات شده اید و به همین خاطر نمی توانید درست پیش بروید، بهتر هست به جای جزییات به چیزهای کلی فکر کنید. درست هست که باید اطلاعات دقیق جمع آوری کنید، اما این همه جزییات واقعا به درد کار شما نمی خورد. به جای این که درختان جنگل را ببینید باید خود جنگل را زیر نظر بگیرید تا مسیر برای شما هموار شود.

فال و طالع بینی روز شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴

لطفا نظر خود را درباره فال و طالع بینی روز شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *