عکس های داغ و اخبار داغ هنرمندان و بازیگران (۱)

عکس های داغ و اخبار داغ هنرمندان و بازیگران (۱)

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه عکس های داغ و اخبار داغ هنرمندان و بازیگران (۱) را ببینید.

فریبا نادری این روزها همپای خیل عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین است: عکس های داغ و اخبار داغ هنرمندان و بازیگران عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان

فریبا نادری این روزها همپای خیل عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین است. این هنرپیشه تلویزیون در جدیدترین پست اینستاگرامی خود با انتشار یک عکس خاص از حال خوبش پس از زیارت نجف نوشته است.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمنداندو بازیگر زن به کمپین رقابت با سگ کشی پیوستند: چند وقتی است کمپینی با عنوان رقابت با سگ کشی در فضای مجازی آغاز شده و برخی از هنرمندان نیز به این کمپین پیوسته اند. سارا خوئینی ها هم با انتشار این عکس از پیوستن خودش و شهره سلطانی به این کمپین خبر داده است.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان


مژده لواسانی، مجری معروف زن به راهپیمایی اربعین رفت. مجری جوان و معروف تلویزیون هم به جمع راهپیمایان اضافه شد. پیش از او فریبا نادری هم راهی زیارت سیدالشهدا(ع) شده بود.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان


حمید لولایی در حالی دوران میانسالی را می گذراند که در دوران جوانی چهره ای متفاوت با امروز داشت. جوانی لاغر اندام، خوش قد و قامت و با موهای پرپشت و چهره ای محجوب توصیف عکسی است که حمید لولایی در صفحه شخصی اش قرار داده است. هنرپیشه کمدی ایران در دوران جوانی هم مثل این روزهایش محجوب و خوش چهره بود.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان


هنرپیشه های زن به بهانه تولد خانم بازیگر دور هم جمع شدند و تولد این بازیگر را گرامی داشتند. پس از لیلا بلوکات نوبت به جشن تولد فریبا کوثری رسید تا به این بهانه هنرپیشه های زن دور هم جمع شوند. این عکس را لاله اسکندری از حاشیه تولد فریبا کوثری منتشر کرده است. منتشر کرده است
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندانتردد فردی با شباهت بی نظیر به بازیگر هالیوودی در مترو تهران توجه بسیاری را به خود جلب کرد. تردد فردی که شباهت عجیبی به جرج کلونی، هنرپیشه مطرح هالیوودی دارد در مترو تهران شایعه حضور وی در تهران را باعث شد این در حالیست که این شهروند تهرانی شباهت بی نظیری به بازیگر هالیوودی دارد و جرج کلونی بدلی محسوب می شود.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان


انجمن حمایت از حمایت تولد جمشید مشایخی را تبریک گفت. با قرار دادن عکسی در صفحه پیچ اینستاگرام این انجمن تولد استاد مشایخی را تبریک گفت. این انجمن عکس های آقای بازیگر با حیوانات را منتشر کرد و برای تشکر از مهربانی مشایخی با حیوانات و به منظور تشکر از او تولد استاد مشایخی را تبریک گفت.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان


جمشید مشایخی ۸۱ سال پیش در چنین روزی و در سال ۱۳۱۳ پا به عرصه جهان گذاشت و در مدت زمان اندکی به یک ستاره افول ناپذیر در عرصه هنر و هنرمندی ایران تبدیل شد. امروز سالروز تولد استاد جمشید مشایخی است به همین دلیل هم در شبکه های اجتماعی می توان انواع و اقسام تبریکات را دید و به محبوبیت استاد پی برد. در این میان هنرمندان و اهلی سینما و تلویزیون هم هر کدام به نوعی با انتشار تصاویری از جمشید مشایخ تولد او را تبریک گفته اند. آنچه می بینید تعدادی از این تبریکات است.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمنداندیدارهای سینمایی هنرمندان در چند ماه گذشته و پس از رونق دوباره خانه سینما و نهادهای سینمایی افزایش یافته است. این روزها در شبکه های اجتماعی عکس هایی دست به دست می شودکه نشان از دیدارهای سینمایی سینماگران در اماکن سینمایی و مکان های فرهنگی دارد. سینماگران با رونق دوباره خانه سینما باردیگر به جمع های صمیمی خود برگشته اند و مراودات سنمایی رونق مجددی گرفته است.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندانحامد بهداد و ساره بیات وارد فرودگاه منظقه تورنتو کانادا شدند. ساره بیات و حامد بهداد دیروز وارد منظقه تورنتو کانادا شدند. این دو هنرپیشه کشورمان به عنوان میهمانان ویژه در جشنواره سینه ایران حضور خواهند داشت.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندانترانه علیدوستی و پریناز ایزد تبار در سریال شهرزاد درخششی خیره کننده داشتند و مورد توجه بیننده های این سریال قرار گرفتند. این دو بازیگر اگرچه در سریال نقش هوو را بازی می کنند ولی در عالم واقعیت این روزها همه جا کنار هم دیده می شوند و در نشست هایی که شهرزادی ها برگزار می کنند این دو بازیگر باهم و در کنار هم دیده می شوند. همین باهم بودن باعث شده در شبکه های اجتماعی از آنها به عنوان دوقلوهای جدید سینما یاد شود.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندانحسام نواب صفوی این روزها را در ونیز سپری می کند. او با انتشار عکسی از غروب پنجشنبه ونیز در مورد دلگیرهای عصر پنج شنبه نوشته ست.
عکس های داغ عکس بازیگران عکس هنرمندان اخبار هنرمندان

عکس های داغ و اخبار داغ هنرمندان و بازیگران (۱)

منبع : ایران نوشته

لطفا نظر خود را درباره عکس های داغ و اخبار داغ هنرمندان و بازیگران (۱) با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *