عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی را ببینید.

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی

افراد معروف ایرانی پیچ اینستاگرام که این روزها شلوغ هم هست چه تصاویری به اشتراک گذاشته اند؟ بازار عکس های یادگاری داغ است و سلفی بازار هم داغ تر از آن! با هم بنشینیم و ببینیم: 

 

با عکسی بامزه از کودکی های کیمیا علیزاده، معروف ترین و مورد توجه ترین دختر ایرانی در این روز ها این شماره را شروع می کنیم. امیدواریم کیمیا تحت تاثیر این روی سر گذاشتن ها و حلوا حلوا کردن ها قرار نگیرد و مصمم تر از قبل به کارش ادامه دهد.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیامیر جعفری و برادرش، پیش از شروع ضربات پنالتی. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی– استاد اگه میذاشتی دویست تا بالاتر بگم الآن اون قالی برای ما بود.

+ عزیز دلم، من فکر نمی کردم کسی انقدر پولش زیادی کرده باشه که پیشنهاد بیشتری بده!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیعکس یادگاری خانم های هنرمند پس از تماشای یک تئاتر. لادن مستوفی با یک گریم کاملاً شرقی، مهرانه خانم مهین ترابی، بهار نوحیان و دوست عزیزشان. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیکلا پس از هر اجرایی باید شاهد عکس های یادگاری باشیم. چه تئاتر باشد، چه نمایش و چه کنسرت. جای شکرش باقی است که فیلم های سینمایی این قابلیت را ندارند وگرنه بایستی کلا اینستارگرام و این نوشته را در پست های “عکس یادگاری عزیزان پس از…” خلاصه کنیم. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی– ولی خدایی ناشی گری کردی! باید طوری عمل میکردی که هیچ ردی نمونه! یا اگه هم بمونه، قابل رویت نباشه!

+ تجربه شد داداش… عوضش بعدا کلی خندیدیم با بچه هاا

– هااهاهاهااااا

(فرزاد حسنی و رامبد جوان در حال تعریف کردن و مرور خاطرات مشابهشان از زندگی.)
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیکشف گونه ای جدید که در تنها زیر خوشه های خرما در نخلستان های جنوب یافت می شود. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیبازگشت غرورآفرین چهره های ایرانی به خاک پرافتخارِ سرزمین دوست و همسایه، یعنی ترکیه را تبریک عرض می کنیم. سامان فخارزاده اولین چهره ی بازگشته به این کشور (۶ شب و ۷ روز، ۸۰۰) پس از نیمچه کودتای اخیر است. سامان جان از حضور در مناطق شلوغ، مناطق خلوت، خیابان ها و پیاده رو ها، تاکسی ها، داخل هتل، تراموا، اتوبوس، مراکز خرید، مترو و فرودگاه های این کشور بپرهیز. بقیه جاهایش امن است!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیپیام صادقیان بازیکن جوان ماشین سازی تبریز به دیدار کودکان مبتلا به سرطان رفته بود که این سلفی را با این عزیزان گرفت. آن هم در لحظه ای که یکی از این عزیزان در حال اشک ریختن است تا عناصر کباب کردنِ دلِ مخاطب و به تبع آن لایک و کامنتِ بالا در عکسش تکمیل باشد.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیشقایق دهقان و دختر عزیزش نیروانا در جشنواره فیلم “سلامت”. حمیدرضا پگاه هم در تصویر دیده میشود.
پ.ن: خودم می دانم که مادر و دخترِ تنی نیستند، لذا خونسردی خودتان را حفظ کرده و نفس عمیق بکشید!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیآرش جان ماشاالله خودتان و این حالت و پوزیشن‌تان آنقدر جذاب است که اصلا پل ورسک به چشم نمی آید!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانییادش بخیر، قبل تر ها وقتی مراسمی برگزار میشد و هنرمندان در کنار مردم و هوادارانشان قرار می گرفتند، نهایت خواسته هوادار از هنرمند محبوبش یک امضا و نهایتاً یک عکس یادگاری با رعایت اصل “یک گوسفند فاصله” بود. ولی این روزها همه چیز فرق کرده. هر هوادار باید با هنرمند مورد علاقه اش سلفی بگیرد،

 

آن هم نه یکی دو تا، آن قدر زیاد که بالاخره زاویه طلایی صورت فرد با لنز دوربین منطبق شود، به جز این، سلفی را هم نباید خود او بگیرد، عزیزِ هنرمند باید زحمت آن را را بکشد که حسِ “شاخ پنداری” و “کوئین محوری” عزیزان جلوی دوستان و آشنایان اش در فضای مجازی زیر سوال نرود!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیباران کوثری در جمع هوادارانش در اریکه ایرانیان که برای اکران لانتوری در آنجا حضور پیدا کرده بودند. انگیزه عکاس عزیز از گرفتن عکس با این زاویه هر چه که بوده است، محترم است و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیسوژه ی خوبی است خانم میلانی. هم تِم اجتماعی و مشاهده ضد تبعیض جنسیتی دارد، هم مشاهده فمنیست پسندانه. خوراک خودتان است، فیلمش را بسازید! نقش کیمیا را هم بدهید یا به مهناز افشار یا به السا فیروز آذر.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیفکر نکنید چون بهرنگ از قیافه اش خسته شده چنین سلفی ای گرفته است، نه، بلکه این سلفی صرفا بخاطر آن ساعت رولکس چند ده میلیونی ای است که اخیراً خریده است!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیاعتراض نرم و توجیه وارِ مریم کاویانی به کم کاری ها و این که چرا کسی دیگر برای هیچ پروژه ای دعوتش نمی کند.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیحضور پرستو صالحی با پای شکسته و عصا در مراسم تشییع پیکر زنده یاد داود رشیدی. پرستو است دیگر، دوست دارد در چشم باشد و دیده شود. حالا یا با بازی با آبروی پدر فقیدش در برنامه زنده و یا شوآف با پای شکسته. وگرنه به یاد نداریم در روزهایی که پای پرستو سالم و استاد رشیدی در قید حیات بود، عیادتی از جانب او صورت گرفته باشد.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیخاطره بازی رامین پرچمی با عکسی قدیمی از سریال ماندگار “همسایه ها” به کارگردانی محمد حسین لطیفی که سال ۱۳۷۹ از تلویزیون پخش شد. سریالی دیگر هم اسم کوچک همین سریال در سال ۱۳۷۲ داشتیم که حسن فتحی آن را ساخته بود و آن هم بسیار موفق بود. امین حیایی، استاد علی نصیریان، مجید مظفری، محمدرضا شریفی نیا، کیهان ملکی و رامین پرچمی در این عکس حضور دارند.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیاظهارات عجیب و متاسفانه صحیحِ فضه السادات حسینی مجری و گوینده اخبار صدا و سیما درباره موضوعی که امیدواریم بدلیل قصور و اهمال رخ داده باشد و عمدی در پس قضیه نباشد.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیامیرعلی دانایی گذاشت چند روز بگذرد و سپس درگذشت استاد رشیدی را تسلیت گفت تا عکس نابش در میان سیل پست های تسلیت گم نشود و سرانه لایکِ واقعیِ خود را حفظ کند.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیمعلوم نیست مسئولین شهرداری بندر عباس با این تندیس خواسته اند به ناصر عبداللهی ادای احترام کنند یا اینکه روح ایشان را آزار داده و وجهه شان را تخریب کنند! خب وقتی هنرش را ندارید و بلد نیستید، نسازید! چه کسی شما را مجبور کرده عزیزانِ من؟! بیشتر شبیه جوانی های فتحعلی اویسی شده تا ناصر.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیبه گزارش پارس ناز مریم خانم منتظرِ نوید محمد زاده است تا بیاید و روی صورتش اسید بپاشد! (همین الآن خبر رسید نامزد بهترین “اسپوبل” و لو دادنِ داستان سال ۲۰۱۶ شدم.) 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیبهمن هاشمی و مرتضی حسینی، دو تن از بزرگان عرصه “پیاده روی رو اعصاب” در مراسم جشن تولد مرتضی جان. یک خبر خوب برای پرسپولیسی ها و استقلالی ها! همین حالا این عکس را لایک کنید و پرسپولیسی ها عدد ۶ را (به یاد دیدار ۵ – ۱ با الغرافه) و استقلالی ها عدد ۴ را

 

(به احترام ۴ هفته قعرنشینی در لیگ امسال) برای شماره ی ۲ سه صفر شماره شمع این کیک (اگر توانستید بخوانید) بفرستید تا در قرعه کشی جایزه سه فروند نفتکش شرکت کنید.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیمونا برزویی و همسر جان در کنار هم، با حضور افتخاری بزگمرد عرصه استقامت و وفاداری، بزرگ پهلوانِ وستروس و ایسوس، زنده یادِ جنت مکان، هودور. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیعکس یادگاری سِوِنی ها در کنار بهداد سلیمی در حاشیه مراسم تقدیر از قهرمانان، مدال آوران و حقشان خورده شدگانِ المپیک! 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیسلفیِ زورکی آقا رضا عطاران با عزیزان مدال آور در حاشیه مراسمی که گفته شد. خوش بحال کسی که رضا با او سلفیِ زوری بگیرد. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیسعید عرب و همسر جان در شب سالگرد ازدواجشان که به روایت سعید زیباترین شب زندگی شان بوده است. یعنی حتی از خودِ شب ِ اصلی ازدواج هم زیبا تر! 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیفرهاد هم رفته رفته دارد شورِ آمادگی بدنی را در می آورد! تا کِی باید مهاجمان استقلال استرسِ آماده بودن تو را بکشند؟! چرا انقدر با روح و روان بازیکنان و مربی تیم بازی میکنی؟! 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیمهران رنجبر، رامین ناصر نصیر و محمد نادری در کنار سعید عبدولی در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک. سعید در پایان این مراسم اظهار کرد که واقعاً از برگزارکنندگان این مراسم و هر چی که هست، متشکرم.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیخاطره بازی حمیدرضا آذرنگ با عکسی از دوران سربازی اش در سومار. سومار شهری کوچک از توابع قصر شیرین در کرمانشاهِ زیباست. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیبه گزارش پارس ناز ترانه علیدوستی با به اشتراک گذاشتن این سلفی، از استارت نوش جان کردن پروژه سری دوم سریال شهرزاد خبر داد. یک خبر خوب برای علاقه مندان به این سریالِ خوب. امیدواریم تا آنموقع بچه های معمای شاه شهرک سینمایی را به عوامل این سریال تحویل داده باشند! 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیممنون از نازنین بیاتی که خودش عکس را سیاه و سفید کرده تا ما به زحمت نیوفتیم و “دست به آباژور” نشویم.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیهمه ی اهمیت کپشن و پست، در کلمه ی بعد از امّــــــــــا است و کسانی که آنتنشان قوی است، آن را در هوا خواهند زد. لذا عزیزانی که آمادگی کامل دارند، با در دست داشتن کارت ملی، گواهی فوتِ پدر و کپی برابر اصل از سند تمامی دارایی هایشان، به دایرکت خانم شاکردوست مراجعه کنند. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانییک ویدئوی مشکوک و تاثیرگذار از احمد پورمخبر منتشر شده است که او را در حال گلایه از وضعیت مالی و نالان از اوضاع سلامتی اش روی تخت یک بیمارستان نشان میدهد. ویدئویی که توسط دخترِ آقای پورمخبر تکذیب شد، ولی باز بهانه خوبی برای ما بود تا یاد بزرگان (از لحاظ سن و سال) را فراموش نکنیم و به فکرشان باشیم.
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیهر زمان یکی از اعضای گروه سون به خرید میرود و یک لباس را می پسندد، به فروشنده میگوید: از این سه تا بده. یه مدیوم، یه لارج، یه ایکس لارج!
پ.ن: ماشاالله چه قدی دارد این کیمیا علیزاده!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیمهدی یغمایی به رامسر رفته بود که یک سر تا سر مزار زنده یاد حبیب رفت و لازم دید این سلفی را بگیرد و به اشتراک بگذارد. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیسلفی عالی مهسا کرامتی در کنار کچل ترین بانمکِ دنیا. البته بانمک ترین کچلِ دنیا هم میتوان گفت!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیامیرمهدی ژوله به عیادت ننه علی در مشهد رفته بود که علی مسعودی این سلفی را گرفت و از او تشکر کرد. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیبله الهه جان درد داره…

اكثر سختي ها و مشكلات زندگي درد دارند و دل آدم را به درد مي آورند!
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی:)))

شاهکارِ علیرضا بیرانوند در راستای تقویت همبستگی و وطن پرستی که خیلی زود با افزایش دمای گوش اش مواجه گشته و پست را حذف کرد. البته بنده خدا کلا در باغِ این جور چیز ها نیست و تقصیری نداشت، ولی خب به هر حال :)))
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانیممنون از مهتاب کرامتی عزیز که با حضور در اردوی تیم والیبال نشسته بانوان ایران، کمک روحی شایانی به این عزیزان پیش از شروع مسابقات کرد. 
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی

 

برترین ها

 

 

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی

لطفا نظر خود را درباره عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های سرشناس ایرانی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن