X

خرید ساعت

عفونتم بعد از یکسال درمان می‌شود؟

عفونتم بعد از یکسال درمان می‌شود؟

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه عفونتم بعد از یکسال درمان می‌شود؟ را ببینید.

عفونت قارچی و تنبلی تخمدان دارم به توصیه شما دکتران عزیز بنده برای عفونتم که بیش از یکساله دارم می خوام به پزشکم مراجعه کنم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من ۲۵ سالمه. عفونت قارچی و تنبلی تخمدان دارم به توصیه شما دکتران عزیز بنده برای عفونتم که بیش از یکساله دارم می خوام به پزشکم مراجعه کنم. با توجه به محدود بودن وقتم تا یک ماه دیگر برای IUI اقدام کنم. آیا عفونتم مانع بارداری نمی شود؟ آیا تا اون موقع درمان می شم؟
برای راه افتادن و حفظ تعادل فرصت دارد!

پاسخ دکتر بهرام ایروانی، متخصص بانوان و زایمان:
عفونت مانع از بارداری نمی شود اما توصیه می شود، اگر عفونت دارید حتما مورد بررسی قرار بگیرید تا درمان دارویی تحت نظر متخصص برای شما تجویز شود. پس از درمان کامل عفونت می توانید برای بارداری اقدام کنید. بر ای درمان عفونت قارچی واژینال، مصرف ترکیب‌های موضعی به صورت کرم‌ یا شیاف‌ واژینال و استفاده از داروهای خوراکی ضدقارچ است. معمولا ۲ تا ۳ روز بعد از شروع درمان، علایم برطرف می‌شوند اما درمان نباید قطع شود.  طول دوره درمان ۵ تا ۷ روز است که معمولا با تجویز پمادهای مخصوص برطرف می‌شود. بعد از مصرف داروها مجدد آزمایش دهید اگر عفونت نداشتید و درمان شده بود جهت انجام آزمایشات پیش از بارداری به پزشک خود مراجعه کنید.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

عفونتم بعد از یکسال درمان می‌شود؟

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره عفونتم بعد از یکسال درمان می‌شود؟ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *