طنز؛ یک مدل خارجی د‌اخلي‌ها را شرمنده کرد

طنز؛ یک مدل خارجی د‌اخلي‌ها را شرمنده کرد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه طنز؛ یک مدل خارجی د‌اخلي‌ها را شرمنده کرد را ببینید.

طنز،طنز روز
 
زمانه عجیب‌وغریبی شده است. برخی بازیگران و مجری‌های تلویزیونی ما می‌روند آن‌ور آب که توی شبکه اینستاگرام با ضرباهنگ خاص و با شعار اینکه آفتاب هرگز پشت ابر نمی‌ماند، طی مراسمی از خودشان رونمایی انجام دهند. بعد یک خانم مدل خارجی به اسم کندی چارمز که عمری همه را بازی داده و تماشاچیان و مخاطبانش را تا لب چشمه برده و تشنه برگردانده، پا شده با پوشش کامل و عینک دودی جوشکاری (طوری که صورت را کامل بپوشاند) آمده ایران.
 
ما جای شما باشیم با احتیاط کامل و دور از چشم خانواده وارد صفحه اینستاگرامش می‌شویم یا نامش را در گوگل سرچ می‌کنیم. الان اینها که می‌گویند در ایران راحت نیستند تماشا دارند. چطوری شما راحت نیستید؟ ولی کندی چارمز راحت است؟ چطوری شما محدودیت دارید؟ ولی کندی چارمز مصونیت داشته؟ بعد هم وزارت امور خارجه گفته این خانم که خودش صدتا آرایشگر دارد، به اسم آرایشگر وارد ایران شده.
 
بعد ایرانی‌ها باید می‌رفتند ژاپن مرده می‌سوزاندند. و عجیب‌ترین نکته این است که الان توی ایران یک موج راه افتاده که پزشک‌ها بدند. بعد همین کندی‌خانوم چارمز فکر می‌کنید آمده ایران برود منارجنبان را ببیند؟
 
خیر. خود کندی‌خانوم چارمز در آثارش تقریبا نقش منار را بازی می‌کند. آمده با پزشکان و جراحان زیبایی برای عمل حرف بزند. (البته ما عکسش را با ذره‌بین بررسی کامل کردیم جای غیرعملی‌ای ندیدیم و این کندی‌خانوم به نظر ما یک پا عملی آمد. حالا ماندیم دیگر کجا را می‌شود عمل کرد که او می‌خواهد عمل کند؟) به‌هرحال ما از جراحان زیبایی ایرانی ممنونیم که حالا که برخی جراحان غیرزیبایی خراب کرده‌اند، اینها دارند آباد می‌کنند.

وصیت

سوفیا… من از وقتی اسم خانم کندی چارمز را در اینترنت سرچ کردم، نگاهم از اساس نسبت به زن ایده‌آل عوض شده و کلا حالت ازدواج با تو دارد از سرم می‌پرد. حالا وایسا یه‌دقه… من برم یه اینترنت پرسرعت توپ بگیرم و کمی سرچ کنم بعد به تو می‌گویم واقعا دوستت دارم یا فکرهام رو کردم و نظرم عوض شد.

منبع :ر روزنامه شرق

طنز؛ یک مدل خارجی د‌اخلي‌ها را شرمنده کرد

منبع : ایران مطالب

لطفا نظر خود را درباره طنز؛ یک مدل خارجی د‌اخلي‌ها را شرمنده کرد با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن