X

خرید ساعت

شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم

شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم را ببینید.

شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم

شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم

شهرام شب پره که چند زمان پیش مهمان برنامه ی کامبیز حسینی بود، صحبت هایی رو عنوان کرد که به نظر برسد با حرف های یک سال پیش خودش، زمین تا آسمان فرق میکرد!

ظاهرا هوای غربت، دیگه به برخی از هنرمندان لوس آنجلس نشین ایرانی نمیسازه؛ شایعات فضای مجازی مبنی بر بازگشت هنرمندان مهاجرت کرده از وطن، هر روز داغ تر و جدی تر از قبل میشه.

روند کار هم به این صورته که خودشون به واسطه ی رسانه های داخلی و خارجی، شایعه ی بازگشتشون رو در فضای کشور پخش میکنن تا بازخورد مردم و از همه مهمتر، مسئولان رو بگیرن تا ببینن میتونن به کشور برگردن یا نه…

از اونجا که رسانه های داخلی، چند تن از هنرمندان خارج نشین رو حسابی تحویل گرفتن و اونا رو غافلگیر کردن (از حبیب گرفته تا سامان، ناهید و…) هنرمندان دیگری هم تصمیم به بازگشت گرفتند؛ شهرام شب پره هم از این قائله مستثنی نیست.

البته شهرام جان باید یه فکری به حال مصاحبه هایی کنه که در اونها حرف های تُندی در خصوص نظام جمهوری اسلامی زده. با این حال، آقا شهرام برای ترمیم پل های تخریب شده ی پشت سرش، یه خورده ناشیانه و شتابان عمل کرده؛ از موزیک ویدیوی عجیبش با اسم کوچک پورتال ۱ ما (که به صورت علنی به سیاست های دولت آمریکا انتقاد کرده است) گرفته تا تغییر موضع ۱۸۰ درجه ای در خصوص نظام جمهوری اسلامی. نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی!

صحبت های دو پهلو و عجیب شهرام شب پره را به صورت آنلاین ببینید!

شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم دانلود مصاحبه ی جدید شهرام شب پره (حجم فایل: ۹ مگابایت)

شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم

لطفا نظر خود را درباره شهرام شب پره میخواد برگرده ایران + فیلم با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *