شناسایی ۳۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشورپورتال یک:سخنگوی ستاد ملی رقابت با کرونا از شناسایی بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد.

به گزارش پورتال یک، دکتر جهانپور سخنگوی ستاد ملی رقابت با کرونا در نشست تفریحی با خبرنگاران گفت:« امروز در فاز مدیریت شده این بیماری قرار داریم که به جز مشارکت جمعی و پذیرش عملی و تلاش مردم در کنار مدخلات حاکمیتی میسر نبود. با توجه به در پیش بودن روز طبیعت و با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای تشدید فاصله گذاری اجتماعی این همکاری و هماهنگی دستگاه قضایی در سراسر کشور ما را در مدیریت این بیماری همراهی خواهد کرد.»

وی گفت:« از ظهر دیروز تا امروز ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به ۴۴۶۰۶ مورد رسید. خوشحالیم که تا کنون ۱۴۶۵۶نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند .»

وی افزود:« متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان این بیماری در کشور به ۲۸۹۸ نفر رسید. همچنین ۳۷۰۳نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن