شدیدترین نمونه‌های رژیم گرفتن در تاریخ سینما+عکس

شدیدترین نمونه‌های رژیم گرفتن در تاریخ سینما+عکس

کریس هِمزوورث

بازیگران گهگاه برای ایفای بعضی نقشها مجبور می‌شوند که وزن خود را به شدت کم کنند یا به شدت افزایش دهند.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، معمولاً چنین بازیگرانی پاداش زحمات و تلاششان را هم می‌گیرند و مورد ستایش تماشاگران و منتقدان قرار می‌گیرد. در زیر با برخی از شدیدترین نمونه‌های کم و زیاد کردن وزن برای بازی در فیلمها آشنا می‌شوید:

کریس هِمزوورث، بازیگر استرالیایی سلفی‌ای از خود منتشر کرده که او را در حال آماده شدن برای نقشش در فیلم “قلب دریا” نشان می‌دهد. او برای وزن کم کردن رژیم ۵۰۰ کالری در روز را در پیش گرفته است.

کریس هِمزوورث

لیام نیسون اخیراً ۱۰ کیلو وزن کم کرده تا برای نقشی در فیلم مارتین اسکورسیزی به اسم کوچک “سکوت” آماده شود.

لیام نیسون

در سمت چپ جِیک گیلنهال را در نقش لو بلوم در فیلم “شب‌نورد” می‌بینید و در سمت راست او را در فیلم تازه‌اش به اسم کوچک “ساوث‌پاو” ملاحظه می‌کنید.

جِیک گیلنهال

متیو مکانهی روزانه تنها یک نوشابۀ رژیمی، سفیدۀ تخم مرغ و یک تکه گوشت مرغ می‌خورد تا خود را برای ایفای نقش یک مبتلای به ایدز به اسم کوچک ران وودروف را در فیلم “کلوپ خریداران دالاس” آماده کند. او برای ایفای این نقش ۱۰ کیلو وزن کم کرد.

متیو مکانهی

کریستین بِیل برای بازی در فیلم “ماشینیست” (۲۰۰۴)، ۳۰ کیلو وزن کرد و وزن خود را به کمتر از ۶۰ کیلو رساند. او از چهار ماه پیش شروع فیلمبرداری به خودش گرسنگی می‌داد، و طبق گزارشها هر روز فقط یک فنجان قهوه، یک سیب و یک کنسرو تن ماهی می‌خورد که جمعاً ۲۷۵ کالری دارند.

کریستین بِیل

متیو فاکس یک رژیم ورزشی شدید در پیش گرفت و ۲۲ کیلو وزن کم کرد تا در سال ۲۰۱۲ در فیلم دلهره‌ای “آلکس کراس” نقش یک قاتل زنجیره‌ای را بازی کند.

متیو فاکس

راسل کرو برای ایفای نقشی در فیلم “یک مشت دروغ” (۲۰۰۸)، ۳۱ کیلو وزن اضافه کرد. وزن کم و زیاد کردن‌های این بازیگر برندۀ اسکار در طول سالیان گذشته سوژۀ رسانه‌ها بوده است.

راسل کرو

هیلاری سوانک در سال ۱۹۹۹ برای بازی در فیلم “پسرها گریه نمی‌کنند”، که روایتگر داستان زندگی واقعی مردی تراجنسی و به قتل رسیده به اسم کوچک براندن تینا بود، میزان چربی بدنش را به ۷ درصد کاهش داد و یک ماه شبیه یک مرد زندگی کرد.

هیلاری سوانک

مت دیمن در عرض سه ماه ۲۰ کیلو وزن کم کرد تا نقش یاریو را در فیلم “شجاعت زیر آتش” (۱۹۹۶) بازی کند. عکس کوچکتر او را در فیلم الیسیوم (۲۰۱۳) نشان می‌دهد.

مت دیمن

جورج کلونی یک رژیم سرشار از پاستا را در پیش گرفت تا برای نقشش در فیلم “سیریانا” (۲۰۰۴)، ۱۷ کیلو وزن اضافه کند.

جورج کلونی

شارلیز ترون به خاطر به تصویر کشیدن قاتل زنجیره‌ای به اسم کوچک آیلین ورنوس در فیلم هیولا (۲۰۰۳) مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و برندۀ جوایز گلدن گلوب، اسکار، گیلد و موشن پیکچر دراما برای بهترین بازیگر زن شد.

شارلیز ترون

جَرِد لتو برای ایفای نقش مارک چپمن، هوادار جان لنون که نهایتاً او را به قتل رساند، مجبور شد تا ۳۴ کیلو وزن اضافه کند. او این نقش را در فیلم “فصل ۲۷” باز کرد. او به خاطر وزن اضافه کردن دچار نقرس شد و از آن زمان قسم خورده تا دیگر برای ایفای نقش در فیلم وزن اضافه نکند.

جَرِد لتو

۵۰ سنت، گفت‌آوازخوان معروف، وزن خود را به شکل چشمگیری کاهش داد تا بتواند در فیلم “همه چیز فرومی‌پاشد” نقش یک بازیکن فوتبال آمریکایی مبتلا به سرطان را ایفا کند. او برای این نقش ۲۷ کیلو وزن کم کرد و برای ایفای این نقش از یکی دوستانش که به خاطر ابتلا به سرطان از دنیا رفته، الهام گرفت.

50 سنت

The post شدیدترین نمونه‌های رژیم گرفتن در تاریخ سینما+عکس appeared first on آلامتو.

شدیدترین نمونه‌های رژیم گرفتن در تاریخ سینما+عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *