X

خرید ساعت

شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر

شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر را ببینید.


شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر آن‌طور که جستجویی ساده در شبکه اینستاگرام نشان می‌دهد، به اسم کوچک بابک زنجانی صفحات متعددی وجود دارد که بسیاری از این صفحات، جعلی است یا اینکه صاحبان این صفحات از طرفداران این متهم نفتی هستند. هرچند که نگاهی به یکی از این صفحات نشان از آن دارد که فردی که […]

مجله اینترنتی ایران استایل

b2rs96xcziujn6p6qbdg

شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر

آن‌طور که جستجویی ساده در شبکه اینستاگرام نشان می‌دهد، به اسم کوچک بابک زنجانی صفحات متعددی وجود دارد که بسیاری از این صفحات، جعلی است یا اینکه صاحبان این صفحات از طرفداران این متهم نفتی هستند.

هرچند که نگاهی به یکی از این صفحات نشان از آن دارد که فردی که احتمالا از وکلای بابک زنجانی است، یک صفحه به اسم کوچک او در این شبکه اجتماعی راه‌اندازی کرده است و هر روز جزئیات تازه‌تری از پرونده او و دادگاهش را اعلام می‌کند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، زیر یکی از این عکس‌ها، هویت فرد اداره کننده صفحه، بیشتر قابل درک است، چرا که با عنوان «امروز موکلم …» شروع شده و داستان زنجانی را توضیح می‌دهد.

شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئرygvtvvif01n4jq8fndz

بابک زنجانی پیش از این در فیس‌بوک نیز خود را نشان داده بود. هرچند کهآن‌جا هم فردی صفحات او را مدیریت می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که مدیریت صفحات شبکه اینستاگرام او، بیشتر از سوی نزدیکانش مدیریت می‌شود.

این صفحه که همه عکس‌های زنجانی را به صورت سیاه و سفید منتشر کرده است، با سه هزار فالوئر، جزئیاتی از دادگاه زنجانی و پرونده او را به صورت روزانه و گاه با فاصله منتشر می‌کند. آخرین پست او مربوط به یک روز پیش  و مربوط به داستان «اس‌سی‌تی‌بنکرز»  است.

 گرداوری:ایران استایل

شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر

لطفا نظر خود را درباره شبکه اینستاگرام مجرم بزرگ بابک زنجانی با ۳۰۰۰ فالوئر با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *