X

خرید ساعت

«سوریه» اسمی عجیب برای دختر نظامی روس!

«سوریه» اسمی عجیب برای دختر نظامی روس!

نامگذاری عجیب نظامی روسی برای دخترش!

نامگذاری عجیب نظامی روسی برای دخترش!

درحالی که نظامیان روس طی هفته های گذشته در خاورمیانه با تروریست ها دست و پنجه نرم می کنند، درکشورشان شکل دیگری از توجه به رویدادهای سوریه، با نامگذاری یک نوزاد به اسم کوچک “سوریه ” نمود پیدا کرد.

تاثیر جنگ سوریه بر جامعه روسیه ظاهرا به حدی رسیده که وقتی یکی ازمادران روس در زایشگاه مسکو اسم کوچک دختر نوازد خود را “سوریه” گذاشت هیچ کس این اقدام وی تعجب نکرد در حالی که برای اولین بار در روسیه چنین اسمی انتخاب می شد.

رسانه های محلی روسیه اعلام کردند که این نوزاد دختر نیمه دوم نوامبرجاری متولد شده و مادرش همسر یکی ازنظامیان عضو نیروی هوایی است که برای رقابت با گروه های تروریستی در سوریه به سر می برد.

وی که در انتظار بازگشت همسرش به روسیه است، می گوید که برای انتخاب این اسم کوچک برای نوزاد دخترش کوچکترین تردیدی به خود راه نداد.

علاوه بر”سوریه” در روسیه اسم کوچک کشورها و مکانهای جغرافیایی دیگر نیز برای کودکان انتخاب شده است که دو دختر به اسم کوچک روسیه، دو دختر به اسم کوچک هند، بیزانس و کودکی با اسم کوچک “قرم” در این کشور نامگذاری شده است اسم کوچک قرم نیز به خاطر آزاد شدن شبه جزیره قرم روسیه، انتخاب شده است.

The post «سوریه» اسمی عجیب برای دختر نظامی روس! appeared first on آلامتو.

«سوریه» اسمی عجیب برای دختر نظامی روس!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *