سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد

سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد را ببینید.

fn94-8-458

سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد

fn94-8-458

اگر موضوع فیلمی درباره هندی ‌ها باشد ممکن است بپذیرم اما علاقه ای به کار در هالیوود ندارم و کشته مرده اش نیستم.
سلمان خان ستاره بالیوود تاکید کرد آرزوی کار در سینمای هالیوود را ندارد، چون صنعت سینمای هند باید چنان رشد کند که دیگر این ۲ صنعت را مقایسه نکنیم.

سلمان خان اعلام کرد که تمایلی ندارد بالیوود را با هالیوود عوض کند. سلمان خان ستاره معروف بالیوود که چندی پیش برای پرونده تصادف که چند سالی در جریان است تفهیم اتهام شد، گفت که آرزوی کار در سینمای آمریکا را ندارد.
این ستاره معروف سینمای هند که آخرین فیلم خود را با عنوان «گنجی را دریافت کن که نامش عشق است» بازی کرده و توانسته رکوردهای فروش در هند را تغییر دهد، درباره عدم تمایل خود برای حضور در سینمای هالیوود گفت: خیلی دوست دارم در هند نقش آفرینی کنم و مایل هستم دیالوگ های خود را به زبان هندی بیان کنم و اگر پس از این همه سال هندی صحبت کردن در فیلم ها، دیالوگ ها را به زبان انگلیسی ادا کنم، کمی عجیب و غریب به نظر خواهم رسید.

وی ادامه داد: از زندگی در هند راضی هستم. در کشورم احترام دارم و مدت زمانی طول کشید تا به این جایگاه برسم. دوباره باید تلاش کنم تا این عشق و احترام را در هالیوود به دست بیاورم.

سلمان خان تاکید کرد: اگر موضوع فیلمی درباره هندی ‌ها باشد ممکن است بپذیرم اما علاقه ای به کار در هالیوود ندارم و کشته مرده اش نیستم. تمایلی به حضور در فیلم های هالیوودی ندارم. صنعت سینمای هندی ما باید چنان رشد کند که دیگر این ۲ صنعت را مقایسه نکنیم.

فیلم جدید سلمان خان «گنجی را دریافت کن که نامش عشق است» نه تنها در کشور هند با فروش خوبی روبه رو شد بلکه در آمریکا اکران چشم گیری داشته است. سلمان خان در هند زندگی و برنامه تلویزیونی«برادر بزرگ» را اجرا می‌کند.

#سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد, #سلمان خان, #گالری عکس” >عکس سلمان خان, #اخبار سلمان خان, #گالری عکس” >عکس گالری عکس” >عکس بازیگران | گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران, #چرا سلمان خان به هالیوود نمی رود, #سینمای بالیوود, #فیلم جدید سلمان خان

=============================================

مطالب مشابه

سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد

لطفا نظر خود را درباره سلمان خان بالیوود را به هالیوود ترجیح می دهد با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *