X

خرید ساعت

سفر به فیلیپین کشور جزیره‌ها

سفر به فیلیپین کشور جزیره‌ها

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه سفر به فیلیپین کشور جزیره‌ها را ببینید.

سفر به فیلیپین؛ کشور جزیره‌ها

هنگام سفر به فیلیپین به جای سفر به شهرهای بزرگ و توریستی مثل داوائو سیتی و. . . یک راست بزنید به دل جزیره‌هایی چون پوئرتوگارلا، بوراکای، باتان، ال نیدو، اپو و. . . که تصویری متفاوت از طبیعت را مقابل چشمانتان ترسیم می‌کنند.

اینجا فهرستی از دیدنی‌های فیلیپین می باشد:

مقصد اول مانیل

مانیل یا به زبان خود فیلیپینی‌ها مترومانیالا پایتخت فیلیپین و در حقیقت مجموعه ای می باشد از شهرهای به هم پیوسته. در سفر به مانیل بهتر می باشد حواستان به جیب‌تان باشد چرا که مراکز خرید متنوع و مگامال های متنوع این منظقه ساعت‌ها و حتی روزها می‌توانند شما را به خودشان مشغول کنند! پیشنهاد می کنیم در دیدار از این منظقه در میان مال‌گردی‌های‌تان سری هم به مال اف‌ایشیا که از بزرگ ترین مراکز خرید مانیل می باشد بزنید

سفر به فیلیپین؛ کشور جزیره‌ها

جزیره مالاپاسکوا

ساحل شنی سفید، آب‌های بسیار شفاف با درخت‌های نارگیل و باغ‌های مرجانی رنگارنگی که دورتادور آن را پوشانده‌اند تصویری رویایی می باشد که با ورود به جزیره مالاپاسکوا فیلیپین با آن روبه‌رو می‌شوید. تنها جزیره‌ای در دنیا که در آن، هر روز می‌توانید شاهد سفره‌ماهی، کوسه سرچکشی و دم‌دراز باشید!

رودخانه زیرزمینی پورتوپرنسس

رودخانه زیرزمینی پورتو پرنسس رودخانه ای طبیعی می باشد که با سفر به داخل آن با کمک قایق‌های پارویی می‌توانید تصویری متفاوت از تونل‌های سنگی را همراه با پرواز خفاش‌ها درست مقابل چشم‌های تان ببینید! این رودخانه یکی از عجایب طبیعی و طولانی‌ترین رودخانه زیرزمینی قابل قایق‌رانی در جهان می باشد.

شالیزارهای پلکانی بانائو

سفر به فیلیپین؛ کشور جزیره‌ها

حدود ۲هزار سال پیش اهالی قبیله ایفوگائو برای کاشت شالی‌های برنج در دامنه‌ کوه، شالیزارهایی شبیه به پلکان‌هایی بسیار بزرگ کندند؛ این شالیزارها که تا دل آسمان کشیده شده‌اند منظره ای طبیعی را ترسیم کردند که امروز از آن به عنوان یکی از شگفت انگیزترین پروژه‌های کشاورزی جهان یاد می‌شود.

دونسول

کافی می باشد خودتان را روی یک قایق تصور کنید که در امتداد رودخانه دونسول از میان جنگل‌های حرا و خرما در حال حرکت می باشد؛ آن هم در حالی که میلیون‌ها کرم شب‌تاب به فضا روشنایی خیره کننده ای داده‌اند. . . این رویایی می باشد که با سفر به سواحل بکر روستای ماهیگیری دونسول به حقیقت بدل می‌شود. البته باید به این تصویر، آبشارهای خیره کننده، غارهای ناشناخته و تماشای کوسه‌نهنگ در فاصله چند قدمی‌تان را هم اضافه کنید!

تپه‌های شکلاتی

سفر به فیلیپین؛ کشور جزیره‌ها

هزار و ششصد و شصت تپه‌ مخروطی شکل همسان و البته بلند با سطحی پوشیده شده از درختان و گیاهانی که در فصل‌های کم‌باران به رنگ قهوه‌ ای یک دست در می‌آیند باعث شده تا طرفداران طبیعت، جزیره بهل در مرکز فیلیپین را به اسم تپه‌های شکلاتی بشناسند. نمایی متفاوت از طبیعت که فقط در سفر به فیلیپین می‌توانید تجربه‌اش کنید و بس!

ویگان

سفر به فیلیپین؛ کشور جزیره‌ها

سفر به ویگان یعنی سفر به دل تاریخ و دیدار با معماری سبک باروک! ویگان از معدود شهرهای فیلیپین و حتی جهان می باشد که هنوز چهره تاریخی‌اش را حفظ کرده. . . وجود خیابان‌های سنگفرش، کلیساهای سبک باروک، عمارت‌های اسپانیایی و. . . در این منظقه باعث شده تا ویگان در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شود.

سفر به فیلیپین کشور جزیره‌ها

لطفا نظر خود را درباره سفر به فیلیپین کشور جزیره‌ها با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *