زهیوی:پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است

زهیوی:پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه زهیوی:پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:افکار نیوز: زهیوی در مورد بازی حساس تیمش برابر پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: هر دو تیم به سه امتیاز این بازی نیاز دارند. پرسپولیس می خواهد خودش را به کورس قهرمانی نزدیک تر کند و ما هم می خواهیم همچنان جزو بالانشین ها باشیم. باید بگویم پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است که خیلی خوب فوتبال بازی می کند.
به گزارش افکارخبر ،
رحیم زهیوی ضمن بیان این نوشته در خصوص تساوی تیمش مقابل سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: ما باید سپاهان را می بردیم. بازیکنان این تیم می دانند که موقعیت های تیم ما بیشتر از آنها بود. سپاهانی ها دو بار توپ را از روی خط دراوزه بیرون آوردند و یک بار هم توپ را به تیر این تیم زدیم. ما واقعاً در این بازی بدشانس بودیم. البته سپاهان قهرمان فصل گذشته است و مساوی مقابل این تیم نتیجه بدی نیست.
وی در مورد بازی حساس تیمش برابر پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: هر دو تیم به سه امتیاز این بازی نیاز دارند. پرسپولیس می خواهد خودش را به کورس قهرمانی نزدیک تر کند و ما هم می خواهیم همچنان جزو بالانشین ها باشیم. باید بگویم پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است که خیلی خوب فوتبال بازی می کند.
مهاجم استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا یک امتیاز هم برای این تیم راضی کننده خواهد بود، گفت: معلوم نیست در طول بازی چه اتفاقاتی خواهد افتاد، ولی ما برای مساوی بازی نخواهیم کرد. اصلاً به فکر بازی دفاعی نیستیم و برای شکست دادن پرسپولیس به تهران می آییم. به نظر من نتیجه این بازی … [ تماشا متن کامل خبر در پایگاه تفریحی افکار نیوز ]
زهیوی:پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است

سه شنبه ، ۸دی۱۳۹۴

[تماشا متن کامل خبر]

زهیوی:پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن