دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان + عکس

دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان + عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان + عکس را ببینید.

رونالدو آرزوی کودک شیعه لبنانی را برآورده کرد ، دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان : حیدر مصطفی سه ساله که مادر خود را در انفجار ماه گذشته برج البراجنه لبنان از دست داد

رونالدو آرزوی کودک شیعه لبنانی را برآورده کرد ، دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان : حیدر مصطفی سه ساله که مادر خود را در انفجار ماه گذشته برج البراجنه لبنان از دست داد پس از اینکه در سانتیاگو برنابئو حضور پیدا کرد با رونالدو که قهرمانش محسوب می‌شود ملاقات کرد.  «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی رئال مادرید با «حیدر مصطفی» کودک سه ساله‌ای که پدر و مادرش را در حملات تروریستی داعش به بیروت از دست داده دیدار کرد.
 
در حمله تروریستی ماه گذشته در محله «برج البراجنه» در قسمت شیعه‎نشین «ضاحیه» واقع در جنوب بیروت ۴۳ نفر شهید و ۲۳۹ نفر مجروح شدند. حیدر سه ساله در مصاحبه با خبرنگاران گفته که شاهد سوختن مادرش بوده است.  رسانه‌های لبنان گزارش داده‌اند که پدر و مادر حیدر در زمان بمب‌گذاری برای خرید نان از خانه خارج شده بودند. این کودک در زمان انفجار اولین بمب در کنار مادرش بوده است.
 
خبر اتفاقی که برای حیدر رخ داده از طریق شبکه‌های اجتماعی به گوش رونالدو رسیده و ستاره رئال مادرید پس از ابراز آمادگی جهت دیدار با حیدر مصطفی روز گذشته با وی دیدار کرد. حیدر مصطفی سه ساله پس از اینکه در سانتیاگو برنابئو حضور پیدا کرد و مورد استقبال فلورنتینو پرز قرار گرفت با رونالدو که قهرمانش محسوب می‌شود ملاقات کرد.  این کودک لبنانی در جریان بازدید از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پیراهن رئال مادرید را از رئیس این باشگاه دریافت کرد و با دعوت پرز دیدار روز یکشنبه این باشگاه مقابل رایو وایکانو را از نزدیک تماشا خواهد کرد.  رعنا هربی، خبرنگاری که با راه اندازی هشتگ «دیدار کریستیانو با حیدر» در توئیتر نقشی کلیدی در ملاقات کودک لبنانی با ستاره پرتغالی ایفا کرده می‌گوید: نمی‌توانم باور کنم که حیدر می‌تواند با رونالدو ملاقات کند. از همه ممنونم.

دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان + عکس

منبع : ایران مطالب

لطفا نظر خود را درباره دیدار دوستانه رونالدو با یک کودک مسلمان + عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن