دلیل پخش نشدن مصاحبه فردوسی پور و ظریف چه بود؟

دلیل پخش نشدن مصاحبه فردوسی پور و ظریف چه بود؟

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه دلیل پخش نشدن مصاحبه فردوسی پور و ظریف چه بود؟ را ببینید.

دلیل پخش نشدن مصاحبه فردوسی پور و ظریف چه بود؟

ظریف،فردوسی پور

پس از آنکه شب گذشته مصاحبه فردوسی پور و محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه از شبکه سه پخش نشد سروصدای زیادی به راه افتاد و پاسخ هایی هم به این قضیه داده شد که در اخر صدا و سیما اطلاعیه ای را برای روشن کردن ماجرا منتشر کرد

روابط عمومی سازمان صداوسیما با انتشار اطلاعیه‌ای به موضع‌گیری سخنگوی وزارت امور خارجه درباره مصاحبه مجری برنامه ورزشی «۹۰» با وزیر امور خارجه پاسخ داد.

 

در نوشته روابط عمومی سازمان صداوسیما آمده است:

«پیرو موضع‌گیری سخنگوی وزارت امور خارجه درباره مصاحبه مجری برنامه ورزشی «۹۰» با وزیر محترم امور خارجه، ذکر نکاتی برای اطلاع افکار عمومی ضروری است؛
۱- گفت‌وگو و مصاحبه با رجل سیاسی، مذهبی و شخصیت‌های مختلف تابع میل و نظر شخصی تهیه‌کننده یا عوامل برنامه نمی‌باشد. درصورتی که شبکه‌ای قصد انجام مصاحبه با این‌ افراد را داشته باشد، مسئولان شبکه از مصاحبه‌شونده به طور رسمی دعوت بعمل می‌آورند تا مصاحبه انجام شود و این روالی است که در همه رسانه‌ها مرسوم است.
۲- در موضوع مصاحبه مجری برنامه ورزشی نود با رئیس دستگاه دیپلماسی هیچ‌گونه درخواستی از سوی شبکه سه سیما برای انجام مصاحبه با جناب آقای دکتر ظریف ارسال نشده است و مجری برنامه شخصاً و بدون اطلاع و هماهنگی با شبکه به انجام این مصاحبه و اعلام خبر پخش آن مبادرت ورزیده است.
۳- برنامه ورزشی نود که سال‌ها از عمر آن می‌گذرد، یک برنامه صرفاً ورزشی و آن هم در حوزه فوتبال است و تمام تلاش دست‌اندرکاران شبکه سه، ساماندهی برنامه برای پاسخگویی به مطالبات ورزشی مخاطبان در حوزه تخصصی فوتبال و تحلیل و بررسی این رشته ورزشی است.
۴- درخصوص اینکه وزارت امور خارجه نامه رسمی از طرف مسئولان سازمان را برای انجام مصاحبه درخواست نکرده خود باید پاسخگو باشد، اما اینکه تهیه‌کننده بدون اطلاع و هماهنگی مسئولان شبکه اقدام کرده است از سوی سازمان پیگیری می‌شود.»

 

منبع:خبرانلاین

دلیل پخش نشدن مصاحبه فردوسی پور و ظریف چه بود؟

لطفا نظر خود را درباره دلیل پخش نشدن مصاحبه فردوسی پور و ظریف چه بود؟ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن