X

خرید ۵۰۰ فروند هواپیما تا ۱۰ سال آینده

خرید ۵۰۰ فروند هواپیما تا ۱۰ سال آینده

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:شبکه خبر: خرید ۵۰۰ فروند هواپیما تا ۱۰ سال آینده

وزیر راه و شهرسازی از هدف‌گذاری برای خرید ۵۰۰ فروند هواپیما تا سال ۱۴۰۴ خبر داد و گفت: در گام نخست تا سال ۲۰۱۶ تعدادی از این هواپیماها وارد کشور می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، عباس آخوندی در حاشیه بازدید از پایانه زیارتی سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) با حضور در جمع خبرنگاران ازهدف‌گذاری برای خرید هواپیماهای دوربرد، میان‌برد و کوتاه برد خبر داد و گفت: مردم به زودی با هواپیماهای نو و ایمن سفر می‌کنند.
وی افزود: مذاکره با شرکت های دست اول دنیا برای خرید هواپیما آغاز شد و به محض اجرای توافق برجام  گام نخست برای تامین این هواپیماها را برمی‌داریم به طوری که در گام نخست تا سال ۲۰۱۶ تعدادی از این هواپیماها وارد کشور می‌شود.
آخوندی همچنین درباره آخرین وضعیت انتقال پیکرجانباختگان فاجعه منا به کشور گفت: یک فروندهواپیمای پهن‌پیکر باری برای انتقال پیکر مطهر جانباختگان در نظر گرفته شده هست و به محض دریافت مجوز پرواز این هواپیما به جده اعزام خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی از آمادگی کامل برای انتقال پیکر جانباختگان به کشور خبر داد و ادامه داد: خوشبختانه پروازهای بازگشت حجاج به کشورمان با روند مناسب به مقصد ۱۹ فرودگاه کشور در حال انجام هست.

پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ – ۱۸:۰۹

خرید ۵۰۰ فروند هواپیما تا ۱۰ سال آینده

تهیه و گردآوری : پورتال ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *