«حکايت عاشقي» در سراسر ايران به روي پرده مي‌رود

«حکايت عاشقي» در سراسر ايران به روي پرده مي‌رود

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه «حکايت عاشقي» در سراسر ايران به روي پرده مي‌رود را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:خبرگزاری موج:

۷ آذر ۱۳۹۴ (۱۷:۳ب.ظ)
از ۲۵ آذر؛ «حکايت عاشقي» در سراسر ايران به روي پرده مي‌رود موج – «مسعود جعفري جوزاني» تهيه‌کننده فيلم سينمايي «حکايت عاشقي» به کارگرداني «احمد رمضان‌زاده» در نامه‌اي به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي زمان اکران سراسري آن را مشخص کرد.
به گزارش خبرگزاري موج، پس از آنکه شوراي صنفي نمايش در يک اقدام غافلگيرانه و بي‌سابقه و يک روز مانده به اکران فيلم سينمايي «حکايت عاشقي» A Tale of Love به کارگرداني «احمد رمضان‌زاده» از اکران اين فيلم در سينماهاي کشور جلوگيري کرد و لطمات و خسارات زيادي به اين فيلم وارد آورد؛ «مسعود جعفري جوزاني» تهيه‌کننده اين فيلم، پس از نشست با اعضاي شوراي صنفي نمايش در تاريخ شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۴ و مذاکره و همچنين نشست‌هاي مکرر با صاحبان سينماها و تلاش براي اکران مجدد فيلم، امروز شنبه ۷ آذر جاري با ارسال نامه‌اي به شوراي صنفي نمايش، کتباً به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تاريخ اکران اين فيلم را روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۴ اعلام کرد.
وي ابراز اميدواري کرد که در آينده، شاهد اتفاقي از اين دست براي هيچ فيلمي از سينماي ايران در مرحله اکران و ديگر مراحل آن نباشيم.
در فيلم سينمايي «حکايت عاشقي»، «بهرام رادان»، «قطب‌الدين صادقي»، «بهمن زرين‌پور»، «شيلان رحماني» و «شوان عطوف» بازيگر سرشناس سينما و تلويزيون اقليم کردستان و عراق و … به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

«حکايت عاشقي» در سراسر ايران به روي پرده مي‌رود

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *