حضور روسیه مددی از سوی خداوند برای ماست/ نویدهای خوبی از سوریه در راه است

حضور روسیه مددی از سوی خداوند برای ماست/ نویدهای خوبی از سوریه در راه است

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه حضور روسیه مددی از سوی خداوند برای ماست/ نویدهای خوبی از سوریه در راه است را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:خبرگزاری دانشجو: رئیس قرارگاه عمار گفت: ما به نقطه پیروزی خیلی نزدیک هستیم و در آینده نزدیک نویدهای خوبی از سوریه می آید.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از یزد، حجت الاسلام طائب امروز در نشست بصیرتی ۹ دی با حضور مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان یزد در دانشگاه یزد برگزار شد، گفت: ما در زمان جنگ در اوضاعی فرابحرانی قرار گرفتیم اما امام(ره) با پیام های خود برای کشور راهنمایی موثر بود و همیشه برای آماده سازی برای شرایط ظهور تاکید داشتند.
رئیس قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: ما رهبری داریم که هیچ کجا منفعل نیست و از هیچ چیزی نمی ترسد و این عدم هراس نیز بدین معنی نیست که دور او سپاهی به اسم کوچک ولی امر است بلکه به دلیل اعتقاد و ایمان به خداوند است.
حجت الاسلام طائب تصریح کرد: پوتین با سیستم اتمی از آمریکا ترسیده است اما حضرت آقا ذره ای ترس در دل ندارند زیرا ایشان به آیات قرآن ایمان دارد و توکل به خداوند متعال دارند.
وی با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود: این مذاکرات جراحی بود و ایشان نظام بین المللی را جراحی قلب کرد و ایشان خواستند تا آمریکا را خلع سلاح کند و تمام حرف ایشان نیز PMD بود زیرا آن چماقی در دست آمریکایی ها بود اما ایشان با درایت آن را بست و بقیه مذاکرات را کنار گذاشت و آقایانی که در این … [ تماشا متن کامل خبر در خبرگزاری دانشجو ]

چهارشنبه ، ۹دی۱۳۹۴

[تماشا متن کامل خبر]

حضور روسیه مددی از سوی خداوند برای ماست/ نویدهای خوبی از سوریه در راه است

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن