X

خرید ساعت

حرف های سرمربی از شب تلخ پاریس + عکس

حرف های سرمربی از شب تلخ پاریس + عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه حرف های سرمربی از شب تلخ پاریس + عکس را ببینید.

پاریس

شب تلخ پاریس ، حرف های سرمربی از شب تلخ پاریس : سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از شب تلخ و وحشتناکی که در پاریس تجربه کرد، گفته به میان آورد.

دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال آلمان و فرانسه در شرایطی بسیار خاص برگزار شد. این دیدار در حالی برگزار شد که بازیکنان و حاضران در ورزشگاه به خاطر سه انفجار تروریستی که در نزدیکی ورزشگاه محل برگزاری این دیدار رخ داد به وحشت افتاده بودند.
 

بعد از بازی حدود ۸۰ هزار تماشاگری که به ورزشگاه آمده بودند وارد زمین شدند تا شرایط برای بازیکنان و نیروهای امنیتی ورزشگاه سخت شود. این دیدار حساس در نهایت با پیروزی ۲ بر صفر فرانسه به پایان رسید تا قهرمان یورو ۲۰۱۶ شکست تلخی را متحمل شود اما تلخ تر از این شکست حوادث تروریستی بود که در پاریس ستاره های بزرگ فوتبال اروپا را ترساند.

 
یواخیم لوو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بعد از پایان بازی به جای صحبت کردن درباره عملکرد فنی تیمش بیشتر درباره انفجارها و هجوم هواداران به میدان مسابقه صحبت کرد.
 
او گفت: به هنگام بازی صدای بمب گذاری و تیراندازی را می شنیدیم. واقعا شوکه شده بودیم. از نظر من فوتبال اهمیت خود را از دست داده بود. این بازی در شرایط عجیب برگزار شد. واقعا ما شگفت زده و در حیرت و ماتم بودیم.
 
او ادامه داد: بازیکنان هم ترسیده بودند. در رختکن شرایط تیم عجیب بود و بازیکنان نمی دانستند از نگرانی چه کار کنند. قبل از برگزاری این دیدار حساس هم کاروان تیم ملی فوتبال آلمان که در یکی از هتل های بزرگ و معروف پاریس اسکان گزیده بود مجبور شد که پس از مطلع شدن از احتمال وقوع یک عملیات بمبگذاری، هتل محل اقامتش را در پاریس ترک کرد.
 
از فرانسه خبر می رسد که حداقل بین ۴۰ تا ۶۰ نفر در این سه انفجار تروریستی در پاریس کشته و زخمی شده اند.

حرف های سرمربی از شب تلخ پاریس + عکس

منبع : ایران مطالب

لطفا نظر خود را درباره حرف های سرمربی از شب تلخ پاریس + عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *