X

خرید ساعت

حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی

حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی را ببینید.

حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی

حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی

حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی

 سحر قریشی با حضور در برنامه دید در شب، با رضا رشیدپور گفتگو کرد. حجاب او هنگام حضورش در این برنامه، در شبکه‌های اجتماعی و موبایلی، دست به دست می‌شود
این بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دید در شب پیرامون شخصیت های زیر اظهارنظر کرد.

* احمدی نژاد: من آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب است! من هیچ احساسی به سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی فهمم، کوچکترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم. جالب این است که من فکر می کردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای من با بقیه افراد که سر صحنه ی فیلم برداری می آیند فرقی نخواهد کرد.
وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی من رد شده و به همه ما خوش آمد گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده ای بر لبان من آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. گویی که ایشان را ده سال است که میشناسم. در حالی که هیچ حسی نسبت به سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم و از لبخند ایشان لبخند زدم و از وجود ایشان انرژی خوبی گرفتم.

* ظریف: نظر خاصی ندارم.
* روحانی: من یک کلیدی دست ایشان دارم که اگر آن را بدهند درب خیلی از گاوصندوق ها را باز می کنم و دیگر با کسی کار ندارم. اینستاگرامم را هم می بندم که کسی را اذیت نکنم. (با خنده) البته خیلی خوشحالم از اینکه رییس جمهورمان وقتی جایی می روند مترجم ندارند و به زبان مسلط هستند.

#حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی, #حجاب متفاوت سحر قریشی, #گالری عکس” >عکس گالری عکس” >عکس بازیگران | گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران, #گالری عکس” >عکس سحر قریشی, #سحر قریشی در دید گفتگو با رشیدپور, #سحر قریشی در برنامه ی دید در شب

=============================================

مطالب مشابه

حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی

لطفا نظر خود را درباره حجاب متفاوت و حرف های سیاسی سحر قریشی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *