X

خرید ساعت

جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! +تصاویر

جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! +تصاویر

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! +تصاویر را ببینید.


جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! عشقی به قدمت هفتاد سال آنقدر با ارزش است که این زن و شوهر ۹۸ ساله تصمیم گرفتند برای ساگرد هفتادمین سال ازدواجشان دوباره لباسهای عروس و داماد بر تن کنند و خاطرات آنروز را تکرار کنند . به گزارش پارس ناز سالگرد عروسی ارزش جشن گرفتن را دارد […]

مجله اینترنتی ایران استایل

iranstyle-ir (5)

جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله!

عشقی به قدمت هفتاد سال آنقدر با ارزش است که این زن و شوهر ۹۸ ساله تصمیم گرفتند برای ساگرد هفتادمین سال ازدواجشان دوباره لباسهای عروس و داماد بر تن کنند و خاطرات آنروز را تکرار کنند . به گزارش پارس ناز سالگرد عروسی ارزش جشن گرفتن را دارد اما برای هفتادمین سالگرد واقعاً باید مراسم ویژه‌ای برپا کرد.سالگرد عروسی ارزش جشن گرفتن را دارد اما برای هفتادمین سالگرد واقعاً باید مراسم ویژه‌ای برپا کرد.

یک زوج چینی به اسم کوچک‌های وانگ دِئی، ۹۸ ساله و کائو یوئِهوآ، ۹۷ ساله، سال ۱۹۴۵ در پارک «نورثرن هات اسپرینگ» واقع در منظقه چانگ کینگ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج سالخورده ۴ فرزند دارند و به کمک آن‌ها عکس‌های جشن عروسی‌شان را دوباره از نو گرفتند.

جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! +تصاویر 

iranstyle-ir (1)

کوچک‌ترین فرزند خانواده به اسم کوچک کائو پانگ پی که ۶۰ سال دارد در مصاحبه‌ای با سی اِن اِن می گوید: والدینم امسال ۹۸ ساله می‌شوند. آن‌ها مدت‌هاست که در کنار هم زندگی می‌کنند، جنگ، بحران سیاسی و بیماری‌ها را پشت سر گذاشته‌اند و هنوز در کنار هم مانده و با عشق زندگی می‌کنند. ما می‌خواهیم با آن‌ها در بزرگداشت عشقشان سهیم شویم.

iranstyle-ir (2)

iranstyle-ir (3)

iranstyle-ir (4)

iranstyle-ir (6)

iranstyle-ir (7)

iranstyle-ir (8)

گرداوری:ایران استایل

جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! +تصاویر

لطفا نظر خود را درباره جشن سالگرد ازدواج یک زوج عاشق ۹۸ ساله! +تصاویر با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *